Булстрад или Бул Инс

  • 5 857
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Изкажете впечатлени от тези две фирми за застраховка и главно за пълно каско.

Ако се сетите и да някой друг добър застраховател ,моля кажете.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Лев Инс

# 2
# 3
  • Мнения: 3 423
Застрахователят е добър само за себе си!

# 4
  • Мнения: 261
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

# 5
  • Мнения: 60
Застрахователят е добър само за себе си!



това е ясно ,та преясно
ама кажи някой застраховател който да е добър не само за себе си ,а и за клиентите си

# 6
  • Мнения: 493
ДЗИ Simple Smile каското ни винаги е било към тях, няма значение голяма малка щета, била са винаги точни . Нямало е забавяне на пари и проблеми.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Защото оценяват колите високо / за сравнение една и съща кола беше оценена на 2300лв от Бул Инс, а на 4000 от Лев Инс/, ако колата трябва да влезе за по- дълго в сервиз ти дават фирмена кола,   щетите се изплащат до 20 календарни дни и разполагат с денонощен автоасистенс.

# 8
  • Мнения: 60
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

искам да питам само едно нещо, БУЛ ИНС покрива ли кражби на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.

# 9
  • Мнения: 60
Защото оценяват колите високо / за сравнение една и съща кола беше оценена на 2300лв от Бул Инс, а на 4000 от Лев Инс/, ако колата трябва да влезе за по- дълго в сервиз ти дават фирмена кола,   щетите се изплащат до 20 календарни дни и разполагат с денонощен автоасистенс.

това всичко много добре звучи ,но мен най-вече ме притеснява дали покриват кражбата на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.

# 10
  • София
  • Мнения: 622
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy

# 11
  • Мнения: 261
Застрахователят е добър само за себе си!
Е да!Ама като ти избяга колата или не дай Боже я поочукаш от тук, от там -друго си е някой да те обезщети.Мен лично ме е страх да си държа колата пред блока без застраховка.Плащахме по 40 лв на месец за паркинг и мъкнех торбите и децата до блока.Не че е много далече,ама все пак е много неудобно и отвратително.Ставаш чирак на колата си,а не тя на теб.Пък някоя вечер, ако съм я спряла долу и съм я забравила,и се сетя по никое време ,когато вече съм полузаспала и уморена...ама хич не ми се ходи да я прибирам.Тогава пък цяла нощ ме преследва мисълта,че утре като стана няма да я има Tired.И като се замислим-12 месеца по 40 лв са 480 лв на година .По-добре една застраховка и пред вратата Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 622
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност

# 13
  • Мнения: 261
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

искам да питам само едно нещо, БУЛ ИНС покрива ли кражби на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.
Не знам!Не ми се е случвало,но ще питам и ще ти кажа.

# 14
  • Мнения: 60
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година

Общи условия

Активация на акаунт