Сядате ли на масата заедно за вечеря?

  • 2 222
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Отдавна ми се иска да пусна  тази тема, да ви попитам дали вие всички сядате заедно на масата да вечеряте?
На мен много ми се иска да имаме навика да вечеряме заедо ,но никак не ми се получава,защото нашия тати се прибира след20ч..След това си взема душ и..........то станало никое време.Как да държа децата гладни до тогава?
При вас как е?
Благодаря ви предварително за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 771
Задължително, дори изчаквам, ако се наложи.

# 2
  • Мнения: 2 956
Първо храня детето,къпем го и когато заспи сядаме двамата да вечеряме.Това е когато не съм на диета;)

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 00:03 от amber

# 3
  • Мнения: 1 564
И ние не можем да се съберем.Когато е нощна,мъжа ми тръгва за работа в 17.45,а когато е дневна смяна се прибира в 19.45.Остават единствено дните,когато почива. Thinking

# 4
  • Мнения: 3 423
Къпим го, ах, даже си го представих Laughing

Ние винаги вечеряме заедно.

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не винаги и много ме е срам затова

# 6
  • Мнения: 1 312
Първо храня детето,къпим го и когато заспи сядаме двамата да вечеряме.

И при нас е така-може и 23.00 часа да е станало-вечеряме заедно!

# 7
  • Мнения: 270
Е, недей мъчи децата, булка! Wink Таткото надали ще е щастлив, ако ги завари оклюмали, кисели и озверели....По-лошо - могат да заспят кисели и гладни... Смятам, че тоз изморен мъж би се радвал и само на твоето присъствие на масата, пък било то само да му правиш компания в случай, че си вечеряла с децата, както правим ний понякога. Т.е ако е закъснял, а пък аз съм си хапнала вече, сядаме заедно, аз нещо бъбря, той по-малко (устата пълна  Simple Smile)...

# 8
  • Мнения: 95
мда... обикновено да с чашка винце или бира (че той вино не пие)... мда папкаме заедно!!!

# 9
  • Мнения: 5 468
Нямаме такава традиция Crazy. За съжаление на мъжа ми...
Аз цял ден се въртя из къщи и гледам да мушна нещо. Шопар и половина съм ooooh!, но съм вдигнала ръце от себе си... не мога да се занимавам повече.
Той си идва, аз грухтя вече от преяждане Crazy... детето му скача на врата и иска да излязат заедно (някой да не помисли, че аз не я водя на разходка... напротив..., но тя иска с него още веднъж)... Той й угажда винаги на акъла, излизат заедно и след 1-2 ч. си идват. Той яде, аз  гледам Вип Брадър. После ляга да гледа и той, поглеждам го - заспал е. Мятам детето в кревата, поглеждам го - заспало е Joy hahaha.
Нахвърлям се на компютъра!!!!!!
 Joy

# 10
  • Мнения: 60
да винаги

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да, вечеряме заедно. Напоследък децата хапват само салати или мляко, но пак си сядат с нас. По желание и по навик.

# 12
  • Мнения: 2 353
  Не, само детето има определени часове за хранене.

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз вече не живея вкъщи, но винаги сме вечеряли заедно и те пак заедно си вечерят. Чакаме се, татко работи до късно и като цяло тук се вечеря след 10, но понякога чакаме до 11 дори. Когато ще закъснее много той се обажда и вечеряме ние, а мама го чака, но е гадно.

# 14
  • Мнения: 1 640
Аз и детето-да;таткото-в банята,на работа или просто не яде това ,което ние си хапваме,затова излиза от стаята./Таткото е с болен стомах и по тази причина  не яде нашата сготвена  храна./Иска ми се обаче да се храним винаги заедно и по едно и също време-това е хубава традиция,според мен.

Общи условия

Активация на акаунт