Кошарка Chipolino - откъде???

  • 446
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Здравейте, мами Simple Smile

Решихме, че ще купим преносимо легълце, харесах ей това на Chipolino:
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&c … ry=172&type=1

Знаете ли откъде мога да го купя и приблизително каква е цената?
А видях, че има подобна кошарка и на Бертони. Кое да избера? Помогнете, pls Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 457
коя си избрала-амбър или тигърчето?

# 2
  • Мнения: 910
И аз си търся такава кошара,но в нашия град има само на Бертони, но не ми харесват. Ползвала съм на Чиполино и съм доволна(само че беше по стар модел),а и ми се струват по стабилни.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Има в Малечко на Константин Величков, имаше и в едно магазинче на ъгъла на Ботев и Пиротска, обаче там отдавна съм гледала.

# 4
  • Мнения: 950
Кажи и от кой град си, иначе трудно ще ти отговорят.

# 5
  • Мнения: 7
Аз също търся такава кошарка.От Казанлък съм но ме съмнява да я намеря тук.Ако някой може да помогне със адрес в Ст.Загора или Пловдив.Някой ползвал ли е и ако не намеря  ще бъде ли добър избор кошарка на hauck.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз също търся такава кошарка.От Казанлък съм но ме съмнява да я намеря тук.Ако някой може да помогне със адрес в Ст.Загора или Пловдив.Някой ползвал ли е и ако не намеря  ще бъде ли добър избор кошарка на hauck.
Да и хаук са добри - важното е да има второ ниво, иначе те са горе долу еднакви тези преносимите кошарки.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Кошарка на Chipolino взех от магазин Малечко на "К.Величков" - в София, от там я взех защото плата не беше шушляков (какъвто е на повечето), а един промазан, плат си, няма найлон в него и не запарва. Имаше и много приятни разцветки - моята е комбинация жълто и светло сиво. Цената бе 130 лв.

Общи условия

Активация на акаунт