За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 069
  • 111
  •   1
Отговори
Извинявам се,ако е имало разисквания по тази или подобна тема,но от едно време насам нямам мира...
  Преди няколко месеца се получи така,че неволно изшпионирах мъжът си...Беше забравил отворена регистрацията си в сайт за запознанства...Аз никога не съм проявявала нездраво любопитство,не съм ровила в джобовете му(три пъти изпирам заплатата му с панталона заедно...)никога не подлагам на съмнение думите или делата му,но...тогава се изкуших и погледнах що за кореспонденция води.Не се гордея с постъпката си,повярвайте ми,но и едно дяволче все ми нашепва,че съм била права да проверя дали все пак не ме правят на маймуна...Та накратко-опулен там,в оня сайт мъж ми,със снимката и всичкото му,само че със сем.положение "САМ"...О.К.,няма лошо,това е сайт за забавление,и аз имам такава в един-два,ОБАЧЕ...От година и нещо мъж ми си кореспондирал с едно единствено момиче,няма да си кривя душата-невероятно красива,млада,интелигентна...Това,което ме стресна,е,че той доста подробно и разказваше в писаниците за себе си,за работата си,за родителите си,за племенницата си...само мен никъде ме нямаше в календара...Тя доста елегантно флиртува с него,това преминава в почти отчаяни опити да му покаже,че изпитва вече и по-дълбоки чувства към него...А нашият се държи като рицаря на бял кон-изпращал и цветя за рожденния ден,предлагаше и дори бижу да си хареса еди-си къде...И пак ни дума,но вопъл,че съществувам някъде в пространството...Нито бледен намек,че е обвързан...Преди известно време поговорих с него,признах му,че знам и как съм научила,плаках много,защото се почувствах застрашена-бившият ми съпруг ме заряза заради 20-годишна девойка...Обяснението беше-това е само виртуален контакт,не съм я срещал на живо,не я познавам,може и мъж да е-и точка!
  Вярно е,че отношението му към мен е прекрасно,винаги е било такова,но оттогава,случи ли се да ми се обади,че ще закъснее,все се терзая-дали няма да се среща с онова момиче...Кажете ми,мили момичета,това моето глупава ревност ли е,или напълно адекватно чувство? Вие имали ли сте подобни изпитания и как се развиха при вас нещата?

# 1
  • Мнения: 6 029
ох ужасно:(

НЕ ЗНАМ дали ми се е случвало... щот не съм хващала моя мъж в нещо подобно. но като се има предвид, че ние се запознахме в интернет.... знам каква тръпка е да си допаднеш с някого виртуално.. да мечтаеш как изглежда... вярвай ми - струва ми се по-застрашително от физически контакт.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
неприятна история.... Thinking
хич не е глупава ревност, което изпитваш. не е правилно, според мен! ти сваляш ли се с някой в нета и дали на него ще му е приятно, ако го правиш?! ако на мен ми се случи, ще има сериозен скандал!

# 3
  • Мнения: 145
Няма глупава ревност освен ако не е в огромни количества , а твоята доколкото чета не е такава . Мила това не е забежка , флирт или просто мила усливка в трамвая - това е поддържане на виртуална връзка . Такава връзка от моя съпруг бих счела за вид изневяра .
Съмненията ти когато ти казва че ще закъснее са напълно основателни , защото всяка нормална жена при тези обстоятелства би се съмнявала след като на тази жена изобщо не споменава за теб и аз в това число .
Един сериозен разговор между вас би бил добър съветник за теб как да постъпиш и дали да му имаш доверие , защото сегашното му извинение за мен не отговаря на истината .
Желая ти всичко това да е една непринудена заигравка , защото ако не е бих казала че мъжът ти търси друга занимавка .
Стискам палци .

# 4
  • Мнения: 2 556
Изобщо не е безобидно това за съжаление  Confused Ако ми се беше случило на мен, първо не знам точно как бих реагирала. Но на второ четене ще искам да се обясни всичко на девойката и да се преустановят всякакви контакти с нея. Ако мъжът ми не се съгласи, не вярвам да успея да бъда с него повече, по никакъв начин. Щом се представя като неангажиран на разни млади девойки, нека се разангажира реално тогава  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Да, това си е виртуална връзка... И какво значи може да е мъж... много смешно обяснение... защо ще праща на мъж цветя за рожденния ден... глупости...

Аз бих настояла да прекрати тази връзка, макар да съм с ясното съзнание, че човек не може да бъде накаран насила да прави каквото и да е. И да поставяш ултиматуми не е задължително той реално да прекрати връзката... Много гадна ситуация... Tired

# 6
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Мила я вземи ситуацията в ръце докато е веме , постави пред реалността и му кажи че това не го приемаш.Трябва да се прекрати това за да не се терзаеш и да не се случи нещо по лошо.

# 7
  • Мнения: 742
На мен ми се случи нещо подобно. Естествено, реагирах като кобра- хапах наред.  Twisted Evil Смятам, че благодарение на реакцията ми,  сега мъжа ми ми е по-верен от всякога. Не признавам извинения от рода "ама то е само виртуален флирт". Ай сиктир. Пет пари не давам вече за случката- чевствам се като победител- първо, защото той е с мен и децата, вотро, защото вече съм проверила реакциите си в такава ситуация и знам как да противодействам. Сигурно някои ще си кажат- ама как се преглъща такова нещо- е, преглъща се. Зависи от настройката. Лично аз не смятам, че трябва да се оставяме на ситуацията- борба му е майката. Isa беше казала в една друга тема, че мъжете са като децата - така си е. Даже да ви кажа, понякога ми е жал за "виртуалната" дама... Аз не се поколебах и на очна ставка  Twisted Evil - пред мен да се разберат кой какво и на кого.
Така че - моят съвет е - с рогата напред. Най-малкото, което ти дължи, е ясна и категорчна позиция. Ако те обича- стоп със виртуалните заигравки.

# 8
  • Мнения: 6 029
Мила я вземи ситуацията в ръце докато е веме , постави пред реалността и му кажи че това не го приемаш.Трябва да се прекрати това за да не се терзаеш и да не се случи нещо по лошо.

ако питаш мене, вече е минало мнооого време.... баси много е гадно:(

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами имайки в предвид личния си опит - това си е връзка. За мен е изневяра, както и да го погледна. Не става да си пише лични работи с мадамата повече от година, да праща цветя ( Shocked само това ми стига за да го отпиша този) и накрая да каже че това не е нищо. Ами то си е едно много голямо нещо, което ще заседне на гърлото ми, и няма да ми дава мира. Постави въпроса ребром и до като не получиш удовлетворяваща развръзка не го оставяй на мира. Когато в една връзка единят страда, трябва да се направи нещо по въпроса, а не да се избягва проблема.

# 10
Ох,момичета,благодаря ви за съпричасността!
 Да,изпуснах момента,когато можех да изисквам незабавно разрешаване,оставих се да ме залъгва с някакво мижаво обяснение...Мислила съм и с подлост да си послужа(да и пиша чрез неговия профил,ама отде-накъде с нея ще се занимавам,тя какво е виновна,и тя е един вид излъгана,защо да я светвам,че този неин принц е просто един обвързан мъж?!)Ама като не ми е в прородата да правя такива работи?! newsm78А как ме заболя само при един случай-ходихме извън София за уикенда,изкарахме си страхотно,а в понеделника-пак чатче..."Как изкара почивните дни?" "А,нищо особено,пълна скука..."Е може ли да ми казва как с години ще помни преживяното,пък ...кого лъже повече-мен,нея,себе си?! newsm78

# 11
  • Мнения: 2 556
Е това вече наистина не е за търпене  Shocked

# 12
  • Мнения: 6 029
Магали, взимай мерки..... после ще съжаляваш. Поне си изясни нещата.

# 13
  • Мнения: 742
не виждам защо да си изпуснала момента- никога не е късно да изискаш дължимото. В крайна сметка, ти си жента до него, нали- ако ще те разиграва, па макари зад гърба ти, решавайте въпроса кардинално. Да не мислиш , че ще хукне при другата, като види, че те губи. Казвам т го от личен опит- действай. Въобще не се знимавай с девойката, направо го подхващай него. направи му разпечатка на всички разовори, в които най-явно я лъже и му тропни с крак. Така де- особено това с почивнте дни, като най-прясно. Нея я лъже, че не е женен, теб те лъже, че видиш ли нищо няма.  #2gunfire

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
не виждам защо да си изпуснала момента- никога не е късно да изискаш дължимото. В крайна сметка, ти си жента до него, нали- ако ще те разиграва, па макари зад гърба ти, решавайте въпроса кардинално. Да не мислиш , че ще хукне при другата, като види, че те губи. Казвам т го от личен опит- действай. Въобще не се знимавай с девойката, направо го подхващай него. направи му разпечатка на всички разовори, в които най-явно я лъже и му тропни с крак. Така де- особено това с почивнте дни, като най-прясно. Нея я лъже, че не е женен, теб те лъже, че видиш ли нищо няма.  #2gunfire

Браво - много точно  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт