Сервизен център за ремонт на съдомиялни машини?

  • 744
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моля, помагайте, с координати на сервизен център, където да ми ремонтират миялната машина- снощи нещо се скапа  Sad
още по-добре,ако е в района Борово-Красна поляна-Бели брези-Иван Вазов.
Всъщност миялната ми е вградена, така че трябва да дойде техник вкъщи да я "прегледа".
Марка Конелиано.

Не е в гаранция вече.

на дисплея ми се изписва Е 3- като в книжката не пише нищо за никакво Е  ooooh!
Ох, хич ни няма с техниката вкъщи  Embarassed
Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 8 999
Не може да нямаш към гаранционната карта адреси на сервизи. Нищо, че вече не е в гаранция - обърни се към тях - все пак там би трябвало да работят добри специалисти. Не се доверявай на случайни майстори. Виж и в гугъл - със сигурност ще намериш адреси. А щом като ще трябва да те посетят у вас, няма значение къде им се намира сервиза. Успех!

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно така. Виж телефона в гаранционната карта и се обади. Щом ти изписва кода на грешката, веднага ще ти кажат какво и е. А това, че не е в гаранция -няма никакво значение. На едно място се сервизират и гаранционните и извънгаранционните уреди ( e,поне в повечето случаи е така).

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Gena, в какво се състои "скапването"?   Rolling Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря,момичета, за бързата реакция Hug
Тъпото е,  че съм " прибрала" гаранционната карта на много тайно място и сега не мога да я намеря  Embarassed #Cussing out
В крайна сметка открихме сервизния център,който поддържа нашия модел машини и ще се явят тия дни да я видят Simple Smile, ама сега отивам да разровя пак да потърся гаранцията,че мъжО  #Cussing out

Шани,  миялната сякаш буксува и не измива добре чиниите, вади ги мазни  Sick, та по тоя повод сутринта ги от миялната и ги мих на ръка  hahaha Чудно!
Според мъжа ми се е "задавила" с хапче  Rolling Eyes
Шантава работа!
Ще се борим тия дни с нея,че не ми се мие на ръка  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт