Откога започва да се радва на водата?

  • 1 248
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Моето бебче лежи в коритцето като паметник! Може би е още малка, но иначе е доста активна преди да я сложа вътре и особено след това... Crazy Вътре обаче стиска ръчички пред гърдичките и наникъде не мръдва, а не личи да й е неприятно - гледа учудено и нито плаче, нито се смее, нищо! Затова ми е интересно как е при вас и откога започват бебоците да се радват на водата (или по-лошото - да плачат от нея)? newsm37

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 10:59 от elina_king

# 1
  • Мнения: 4 784
Към края на първия месец започна да се наслаждава на банята. Като го сложим в коритото става неударжим.

# 2
  • София
  • Мнения: 618
До сега не е изразявала бурна радост от банята, рита с крачета във водата и се хили, но по-скоро си мисля, че е заради физиономиите на таткото и това че и там е център на внимание, а не радост от самото къпане  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 622
еми при нас се получи като престанахме да слагаме вода 37 градуса в коритото.Сега е доста по-топла и на него му е кеф  newsm37

# 4
  • Мнения: 7 418
   Такова спокойствие също е израз на радост,според мен! Grinning

# 5
  • Мнения: 3 205
Щом не плаче - значи всичко е наред. Ако не й харесваше, щеше веднага да разбереш, повярвай ми.
Иначе кога започват да се радват на водата - не знам, моят син все още мрази да го къпем (пробвали сме какво ли не).

# 6
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми много обича водата само като и кажа чип чип и почва да гука и да се смее знае че ще я къпем и се кефи,още 1-вия път като я окъпахме много се радва като я чипкаме Joy

# 7
  • Мнения: 1 371
еми при нас се получи като престанахме да слагаме вода 37 градуса в коритото.Сега е доста по-топла и на него му е кеф  newsm37
В началото на първия месец и ние пробвахме така и оттогава е радост голяма.
Peace

# 8
  • Мнения: 2 587
В началото и при нас беше така.Тогава си го обяснявах като страх и след края на първия месец вече мина.Сега само като кажа "чип чип"  и не мога да я догоня до банята.

# 9
  • Мнения: 7 418
  Сигурно зависи от темперамента на бебето......Моето,когато го е страх,започва да вика и да плаче.Хич не ''премълчава'' страха си

# 10
  • Мнения: 3 695
Пробвайте да допирате свити крачетата в ръба на коритото и ще видите как ще започне да ритка Simple Smile Поне при нас беше така, сега я мързи да рита и само гледа как да си налапа ръцете Simple Smile
Успех  Peace

# 11
  • Мнения: 5 391
Ако не се лъжа май към каря на 1-вия месец, началото на 2-я посвикна с водата, иначе плачеше Confused

# 12
  • Мнения: 505
Веднага! Сега е много малко и затова гледа като стреснато . Но сега плаче като изваждам от водата и все иска вътре да седи ! Wink

# 13
  • Мнения: 2 159
ние първата седмица много плачехме, а сега ема да гледаш какво става... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 677
Спря да плаче към края на втория месец, а наистина започна да се радва на водата след средата на четвъртия.

Общи условия

Активация на акаунт