Спешна питанка/търсенка за една дреха!!!

  • 1 402
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 827
Такаааа... 
Моля, хелп ми!!!  ooooh!

Търся нещо, което дори не знам как се казва. А и ми трябва спешно. И не знам колко струва. Не е лесна мойта!

Става дума за следното: има едно нещо, което прилича на елече ама не е, има дълги ръкави и минава през гърба /ама една педя някъде/ и отпред няма нищо, само яка мисля.. дано някой да ме е разбрал
понеже не знам как се казва не мога и да го потърся в нет-а, за да ви пусна снимки

разбрал ли ме е някой?
 

идеята е, че в събота съм на сватба
искам да съм с кадифена рокля, тя е с гол гръб ама до плешките някъде
и за да не шашкам народа от началото на сватбата още на трезва глава със татусите си съм рекла, че трябва да си купя такова нещо да ми прикрива раменeтe, ръцете и тази част от гърба дето е гола /пък и да не мръзна съвсем/

Моля ви!!! Кажете къде се продава такова нещо из София, как се казва и колко парички горе-долу и т.н.

после ще пускам почерпката с виртуалната бира и снимки от мен  Hug

# 1
  • Мнения: 505
За нещо такова, но по-късо ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 8 999
Ох, виждала съм такава дреха - убий ме, не си спомням къде. И много се чудех за какво ли служи!!! То е само ръкави с малко гръбче, нали? Дано се сетя къде наскоро гледах такова чудо. А защо не си отрежеш някое сако или жилетка?

# 3
  • София
  • Мнения: 639
Сещам се за какво говорих сега ще потърся снимка да пусна за тези които не са разбрали

# 4
  • Мнения: 5 370
Говориш за болеро, нали? Колежката ми в момента е с такова, но плетено.
Къде обаче има-не знам. ooooh! newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired


Шаркчице, болеро е точно това на ДаНет-ската снимка, която Хапя е показала, а онова е само ръкави

# 6
  • Мнения: 5 370
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired
БОЛЕРО! Mr. GreenПисах по-горе.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 827
baibibi, нямам време
аз ако имах време колко неща щях да си направя, ама до последно се чудя какво да облека  Stop

е, добре де и това малкото с парчето плат ли ще е болеро, бре???
болеро си е това на снимката доколкото аз знам  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 370
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired


Шаркчице, болеро е точно това на ДаНет-ската снимка, която Хапя е показала, а онова е само ръкави
Е пак е болеро.

# 9
  • София
  • Мнения: 639
виж това само че само едната част http://ivanel-bg.com/1.13.1.html без блузката с яката

# 10
  • Мнения: 5 370
Драгонче, мисля, че такова нещо виждах в магазина, дето е на Руски паметник-за русенска конфекция е. Има една реклама отпред с ъс символите на картите за игра-каро, спатия, пика.....Там по принцип имат много разкошотийски неща-ако искаш-звънни ми да ти го обясня де се намира.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 827
 Hug а, точно такова  Peace

е, сега как да го намеря до утре вечер  Crazy
аз само докато обясня на продавачките кво търся и ще се съмне
а и почти не мога да обикалям...

Шаркчице, драсни на ЛС къде се намира, но темата остава открита

търси се!! 

# 12
  • Мнения: 4 202
Мисля, че в Нинка има такова чудо.
Нинка има в мола на 2рия етаж и на Славейков имат 2 магазина.

Аз имам такова в комплект с потник от теранова, но е от преди 2 години.

Виждала съм и на други места, но съм се опитвала да запомня, щото не ми требе.

# 13
  • Мнения: 6 243
На това в магазините му викат само "ръкави". В Стара Загора знам къде има, ама ти е далечко.  Успех в търсенето, не може да не си намериш. Напоследък ги има доста по магазините.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 394
Да, аз точно в Нинка видях такова болеро в комбинация с потник.  Simple Smile
Ама за сватба то не ми се връзва много Thinking. Щото в Нинка все пак са основно плетки. Rolling Eyes
Пък, затакова болерце, можеш да питаш в магазините за рокли, бутикови облекла и пр. , ако държиш да е нещо по-така.
В краен случай, метваш един ефирен воал върху раменете, и хоп...готово. Peace

Общи условия

Активация на акаунт