Почистване на мивка..

  • 4 592
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Искам да попитам как почиствате мивката си в кунята, имам предвид тези от алпака?
 Моята старата беше обикновенна гладка и след измиване я почиствах с гъба и веро и я подсушаавах с попователна кърпа.
 Новата е на Франке пак гладка а не мат но е леко оребрена. Голяма мъка ви казвам цялата става на петна. Направо ще полудея вече.. #Crazy newsm78. Споделета какви препарати ползвате и как я подсушавате после.

# 1
  • Мнения: 1 564
Аз използвам Циф. 1dishes

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Циф или Лекс против варовик. Не подсушавам - мисията е невъзможна. Винаги има нещо за миене - я чашка, я ръчичка.

# 3
  • Мнения: 4 916
Доместос, Медикс или нещо друго. Не подсушавам, няма смисъл - тя винаги е мокра.

# 4
За алпакато пастата за домакинството от dionis-ipg.hit.bg е страхотна и няма нужда от забърсване защото след това водата се стича и не остават капчици, а и почиства страхотно

# 5
  • София
  • Мнения: 5 270
Мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъничко веро и търкам с четката (твърда с дръжка - беше преди година подарък към някакво веро) след като измия каквото има за миене. Няма смисъл да се подсушава (според мен).

# 6
  • Мнения: 5 393
Ползвам Циф. Но може след ремонта в кухнята да пробвам продукта за който говори симба. Thinking

# 7
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ползвам Медикс или Апта.Не подсушавам.

# 8
  • Мнения: 323
Ползвам синият Медикс(антибактериален) и търкам с едни малко по-твърди гъбички.Но след няколко часа е пак същата работа,особено ако съм мила нещо много мазно.Случвало се е по 2 пъти на ден да я мия newsm61.

# 9
  • Мнения: 1 449
С Роли става, моята е с микродекор покритие, използвам Мистър Пропър за кухня и четка, подсушавам с микрофибърна кърпа, но само отгоре канта, не и вътре.

Казаха ми, че има продукт на Тека с/у мръсотия и варовик, може би ще е удачно и с него.

# 10
  • България
  • Мнения: 429
С доместост. Става като нова.

# 11
  • Мнения: 4 406
циф ползвам, ако се изплакни добре, не остават петна

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И моята е оребрена,къде зяпах като я купувах  ooooh!С пастата на Дионис нищо не става два пъти я мих и пак остават очастъци с бели петна.Циф,Цилит все тая Close

# 13
  • София
  • Мнения: 718
Bingosil  Peace

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
С пастата за домакинство на Дионис - "светва" като новичка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт