Замразена руска салата

  • 4 016
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 364
Купували ли сте замразена руска салата? На вкус как е?

# 1
  • Мнения: 1 906
Неразбирам как замразена?!
Готовите, които се продават ли???

# 2
  • Мнения: 1 364
Неразбирам как замразена?!
Готовите, които се продават ли???



Да, готова замразена салата.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
При положение, че в нея има картофи - не ми се вярва да е кой знае какво на вкус.

# 4
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Замразения микс от зеленчуци за руска салата е добър. Сварям ги на пара или с малко вода , като поизстинат прибавям колбас и майонеза.

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Не си представям замразена майонеза Thinking или става въпрос само за зеленчуците, които се слагат в руската салата?

# 6
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Не си представям замразена майонеза Thinking или става въпрос само за зеленчуците, които се слагат в руската салата?

Купувала съм само замразен микс от зеленчуци за руска салата,но с майонеза не си го представям newsm78

# 7
  • Мнения: 1 364
Не си представям замразена майонеза Thinking или става въпрос само за зеленчуците, които се слагат в руската салата?


В пакет са замразени всички продукти /картофи, салам и зеленчуци/ за руската салата. Като се размрази се прибавя майонеза.

# 8
  • Мнения: 1 364
Картофите какви са на вкус?

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Картофите какви са на вкус?
Предполагам кофти!  Sick

# 10
  • Мнения: 6 958
Не е хубав микса, така както прясно приготвената руска салата  Peace Но то въпрос на вкус все пак...  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 906
Картофите какви са на вкус?

По-добре не ги опитвай!

# 12
  • Мнения: 1 640
Не харесвам замразени/варени или печени/картофи.Готвя толкова,колкото можем да изядем.Престоят ли в хладилника-никой после не ги яде!

# 13
  • Мнения: 5 475
Замразения микс от зеленчуци за руска салата е добър. Сварям ги на пара или с малко вода , като поизстинат прибавям колбас и майонеза.

и аз съм ползвала и съм доволна.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз предпочитам консервите с нарязани моркови и грах пред замразените миксове за руска салата. Имат по-хубав вкус (за нас).

Общи условия

Активация на акаунт