От тъм.червена-руса?

  • 1 536
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Ами това ми е въпроса как да стана руса като в момента съм тъмно червена  newsm78 и без много да си повредя косата естествено Wink Ако някой е пробвал моля да ми каже или знае как?
Преди съм се правила от черна руса но косата ми беше станала  ужасна и се наложи да я пострижа малко. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 800
Почти невъзножно е! Ще станеш с розов оттенък. Аз съм фризьорка и честно не бих се наела да го направя, без да ти съсипя косата..червеният цвят е най -труден да се махне от косата...

# 2
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Аз го постигнах на 2-3 пъти с обезцветяващия прах на "Евтерпа" за боядисана коса (не помня синият ли беше или лилавият - на опаковката си пише). Започнах нанасянето от върховете на косата към корените. Обаче от раз не става. Косата ми беше на средна дължина и едно известно време ходих шарена.
Другият вариант е на няколко пъти да извадиш кичури, хем и боята ще се поизмие. Но пак няма да стане веднага.
Сега се сещам, че моята фризьорка тогава, като се бях вампирясала да се изрусявам, ми каза за някаква боя, която събаря червеното. Ама не помня марката. На "Лореал" ли да беше?!?!  newsm78 Цената беше около 14-15 лв. Може би в магазините за бои ще знаят....

# 3
  • Мнения: 550
От първия път няма да станеш !!!!Направо ще си ходиш розовичка ,а може и шаренка Laughing.Сменяй цвета постепенно,особено след като промяната ще е толкова драстична.Най- добре се остави в ръцете на някой опитен фризьор,ако не си наясно какво да правиш.Черното и червеното най-трудно се махат.Успех и споко! Grinning

# 4
  • Мнения: 230
Аз също разбрах че има препарати във фризьорските салони, които на няколко пъти отмиват червения цвят...но точно тогава моята фризьорка беше дълго време в болнични и направи грешката да ме остави на произвола на съдбата.
И тогаваааа... (преди година), без да знам за тези препарати, въпреки дългото разпитване, накрая реших да отида при 1 фризьорка, която била смела алхимичка. Успокояваше ме това, че е с 30 годишен опити при нея ходи майката на едната ми приятелка. И искам да ти кажа, че за около 6 часа от оранжево червена станах пепелно руса. И слава богу още съм с коса. Аз също не очаквах този ефект.. но стана. Не знам иначе как бих се жертвала да ходя с  някакъв неугледен цвят месеци наред, докато падне червеното. Разбира се, не те съветвам нищо..само ти казвам, че ако попаднеш на умел (и смел фризьор), може и да стане. Много зависи от косата обаче. Моята е тънка, но гъста и здрава. Разбира се, ще те излъжа, ако ти кажа че е толкова блестяща, колкото когато бях червена..но ....русото иска жертви, както знаеш... Аз лично съм много доволна от решението си!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 588
Определено не мисля, че ще стане от първия път. Казвам го от личен опит, аз много трудно се отървах от червения цвят. Сега не смея да се направя пак, въпреки че ми харесва, като знам после колко време ще ми трябва да го залича напълно.
Най-добре отиди при някоя фризьорка, на която имаш доверие. Успех! Peace

# 6
  • Мнения: 516
Оффффффф да ида на фризьорка ама първия път не ми я направиха както исках и ми изтощиха косата.
Знам че няма да се размина без да ми поизгори но поне да е с хубави бои или обезцветители.Затова се обърнах към вас ако някой е ползвал и знае как newsm78
Все още немога да се реша да започна но ще помисля

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Знам,че има някакъв обезцветител,май е олио даже,който обезцветявал много добре и в същото време не изгарял косата.Скъп е,но не чак толкова.Питай някоя фризиорка най-добре,че като ще правиш нещо да го направиш както трябва.Не прави в никакъв случай опити сама в къщи или с приятелка.Успех от мен!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
Аз си махнах червеното с един крем-обезцветител. Има го по фризьорските салони. Не изтощава косата. Само, че аз бях  доста ярко червено и ми останаха тук таме нюанси на червено след  обезцветяването и боядисването. Но не са  фрапантни. Съвета ми е да отидеш на фризьор където да те направят с такъв обезцветител. Peace

Общи условия

Активация на акаунт