Очето ни сълзи - моля за съвет!

  • 796
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мами, ние сме на 5м. и от време на време очето ни сълзи не много, но сълзи. Споделих го с нашто педи и тя ни каза,че било нормално при някой бебета имало някакъв очен канал който бил запушен и с масажче в ъгъла на окото до годинка би трябвало да се отпуши, ако ли пък не след годинка това нещо се оправяло оперативно. Като чух това косите ми се изправиха. Моля, Ви майчета пишете ми и дайте съвет на вас случвало ли ви се е такова нещо?Чудех се дали да се консултирам с някой очен лекар или да изчакам!  Rolling Eyes

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
случвало се е и още как.
сондиране, а не операция и други подобни се казва на канала.

консулт с очен лекар задължително.

# 2
  • Мнения: 5 026
случвало се е и още как.
сондиране, а не операция и други подобни се казва на канала.

консулт с очен лекар задължително.
Слушай съветите на  Liorena Peace -тя е ветеран в областта на слъзните канали. На мен мнооого ми помогна със съвети и координати на лекар   bouquet 
 На синът ми правиха сондиране декември месец-всичко мина ОК.

# 3
Ако искаш се допитай и до Sillveto!
Тя е най-велика за мен в областта на слъзния канал!
Благодаря й още веднъж! Попаднах случайно на съветите й за със слъзния канал, изпълних всичко и окото на детето се оправи без сондиране! Успех!

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
случвало се е и още как.
сондиране, а не операция и други подобни се казва на канала.

консулт с очен лекар задължително.
Слушай съветите на  Liorena Peace -тя е ветеран в областта на слъзните канали. На мен мнооого ми помогна със съвети и координати на лекар   bouquet 
 На синът ми правиха сондиране декември месец-всичко мина ОК.


  bouquet

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
само, че не съм от вчера нито от онзи ден за да се поддам на провокации Peace
а тия 'новаци', които се регистрират само за спорта, а иначе е ясно за кого става дума, просто е смешно Laughing

# 6
Ето аз това изпълних и детето ми се оправи без сондиране! Успех!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105437.0

NB Препоръката на Sillveto

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 13:20 от top4e_4

# 7
  • Мнения: 151
Ние бяхме със същия проблем. От болницата ни изписаха с капките и сълзящото око. Ходих 10 пъти на очен, докато станахме на 6-7 месец. Същите обяснения - запушен канал, всеки път различни капки и пр. Беше ми писнало.
Най-накрая педиатърката взе секрет от окото и го даде за изследване. Оказа се стафилококово заразяване още от раждането, което се влияе само от опр. кортикостероидни капки и онгвенти. Купих, капах и забравихме.
Може да не съм го написала много компетентно, но ще ме извините. Дано да съм била от полза !

Общи условия

Активация на акаунт