Д-р Ангел Илиев от Шейново

  • 4 957
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Ако има мами при него,моля споделете мнението си, Laughing Cry,защото той следи бременноста ми,но не ми обяснява нищо! newsm78Вече не съм сигурна в него и ако някой не го похвали няма да му дам да ме изражда! newsm78 #Cussing out

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз раждах при него, просто така ми се падна. По-голям изрод в бяла престилка не съм срещала, а ми се е налагало с доста доктори да общувам. Не искам да си спомням дори за него, не ми се и разказва какво стана, за да не те плаша. Ще кажа само, ако можеш не раждай при него. Успех!

# 2
  • Мнения: 9 973
Благодаря ти много!!!

# 3
  • Мнения: 520
Аз не съм раждала при него , но той ме ши и нямам никакви забележки. Белега изобщо не се вижда съвсем леко се усеща по твърдо на мястото. А родих преди няма и четири месеца и при това седалищно, което ще рече че имах много за шиене / вътрешни и външни шевове /

# 4
  • Мнения: 475
Той беше в екипа,който ме изражда.Общо взето нямам нито лоши,нито добри впечатления от него.Държи се доста темерутски де Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 9 973
Благодаря за всички искрени отговори!!! smile3501Ще сам благодарна да прочета още мнения за този лекар,защото когато стана време да ме гледа на видеозон-той не го направи в кабинета си,а ме викна в Шейново и ми взе 20лв(които гушна)!Не сам за 20лв,но защо да ги давам,след като ми се полагат безплатни прегледи!?! newsm78 #Cussing out newsm78Докато бях в Шейново на касата ме заведе за да платя 30лв за БХС,а в коридора след това ми каза``Дай сега 20лв,аз ще отида да ти платя  ехографа!``Та нали от касата излязох??Внимавайте много момичета да не попаднете на моят чичо доктор!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfireСподеляйте подобни ситуации за да предпазим наивните или девойки,които дават всичко за бебето,защото докторите на това се надяват!!! smile3511 smile3508 smile3533 newsm30  ylinfant smile3504  bigdance2Нека спрем това!!!!

# 6
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Докато бях в Шейново на касата ме заведе за да платя 30лв за БХС,а в коридора след това ми каза``Дай сега 20лв,аз ще отида да ти платя  ехографа!``Та нали от касата излязох??

Е, ти вече сама си разбрала що за птица е този господин. След като се държа абсолютно свински по време на цялото раждане и ме заши без упойка /пести ли, що ли - ама все пак беше ненужно причинена болка/ се приближи до мене, накара ме да си извадя телефона и да си запиша неговия номер, че да му звънна да се уговорим кога да отида да ми свали конците. И всички това със супер съзаклятнически тон  Sick Веднага се светнах, че ще ми иска пари и за тази си услуга и го отсвирих. Не ми трябваше още болка, и без това изтърпях достатъчно! Че и да си плащам за това! Не съм мазохистка все пак.

Общи условия

Активация на акаунт