И Де Ниро кърми..

  • 1 062
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Усмивки от новите ленти...

Сцена от "Meet the Fockers" (Запознай се с нашите 2): Де Ниро кърми внучето си с изцедена кърма, докато родителите са на почивка.
http://www.bgphoto.net/photos/2418/o632446277486875000.jpg

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
ха-ха-ха
кога ще излезе филма?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Хахаха, страхотна е!
Ето го разрешението за майчетата, чиито бебета не искат да пият от шише Wink

# 3
  • Мнения: X
Ееее не това ме уби...трябва да го гледам Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 161
не знам кога ще излезе, ние го гледахме на компютъра. Е той не е за бебета... но другото любопитно беше, че детенцето беше над годинка.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Филма го има в data-та  Simple Smile !
Инак хубаво прави де Ниро  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 586
Цитат на: boo
Хахаха, страхотна е!
Ето го разрешението за майчетата, чиито бебета не искат да пият от шише Wink


О, съмнявам се да искат да пият от изкуствена гърда Simple Smile Как всъщност се нарича това устройство? Не е lact aid, нали?

Лакт ед (Lact aid) изглежда така:
http://www.asklenore.info/breastfeeding/images/lact_aid1.jpg

# 7
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: Шани
Филма го има в data-та  Simple Smile !
Инак хубаво прави де Ниро  Laughing

Май все още няма DVDrip... ще изчакам да излезе с по-добро качество  Thinking

# 8
  • Мнения: 3 161
Цитат на: Andrea$
О, съмнявам се да искат да пият от изкуствена гърда Simple Smile Как всъщност се нарича това устройство? Не е lact aid, нали?
Няма име: то е изобретение на героя на Де Ниро, което смятал да патентова... каучукова отливка на гърдата на мама. Не дават как точно кърми с него, така че не знам какво мисли внучето. Е, всичко е майтап, разбира се, но явно в Щатите кърменето вече е доста популярно, след като си правят шеги с това.

# 9
  • Мнения: 1 586
Цитат на: emem
Цитат на: Andrea$
О, съмнявам се да искат да пият от изкуствена гърда Simple Smile Как всъщност се нарича това устройство? Не е lact aid, нали?
Няма име: то е изобретение на героя на Де Ниро, което смятал да патентова... каучукова отливка на гърдата на мама. Не дават как точно кърми с него, така че не знам какво мисли внучето. Е, всичко е майтап, разбира се, но явно в Щатите кърменето вече е доста популярно, след като си правят шеги с това.


А, ясно Simple Smile
Странно наистина, и моят съпруг по едно време обмисляше не е ли възможно създаване на такава изкуствена гърда Wink Само не му беше ясно как ще я докарат с миризмата на мама Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Съжалявам, че малко извън темата, но в Дата-та го има филма с много добро качество. Да знае някой - откъде да дръпнем субтитри /български/?

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: MamaGeri
Съжалявам, че малко извън темата, но в Дата-та го има филма с много добро качество. Да знае някой - откъде да дръпнем субтитри /български/?

Дай ми линк, моля! Аз видях само това
http://store3.data.bg/icebreaker/Movies/Meet.The.Fockers.2004.TC.XviD-MoF/ ама това не е добро качество за мен  Thinking

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Над, съжалявам, че те заблудих. Confused  Наистина качеството никак не е добро. Мъжът ми онзи ден го свали и погледа около минута. Каза, че е добър. И аз затова. Да, ама не. Одеве го пуснах, бих казала, че е ужасно. Няма да се гледа още. Grinning

# 13
  • Мнения: 299
някой да знае  къде има субтитри на Vanity fair, че филма го дръпнах, но нямам субтитри

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
хихих
аз да подходя практично-а как се подържа хигиената на маркучите   Grinning  хихи
Не се сдържах просто.Моя приятелка като види красива голяма къща и първият и въпрос е а как се чисти.

Общи условия

Активация на акаунт