печалба от "ало, къщата"?

  • 817
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 396
интересува ме, някой дали е печелил от Ало, къщата и Бързи пари? Колко пъти пратихте СМС-и,  колко взехте... А и как да съм сигурна, че не съм десетата? 

# 1
  • Мнения: 10 758
Кви смс-и, аз дори не ги и гледам.....

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ееех, изпртаих един смс само веднъж, бях десета, обадиха ми се, и аз казах дума, която вече беше казана, тИУх за една бройка беше Cry

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
А и как да съм сигурна, че не съм десетата? 

напротив, трябва да си Десета!

# 4
  • София
  • Мнения: 396
да, знам, че трябва да съм десетата, но как да съм сигурна, че не съм, както те твърдят

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
да, знам, че трябва да съм десетата, но как да съм сигурна, че не съм, както те твърдят

ами винаги ти се казва коя си - 4,5,10 и т.н.

# 6
  • на село
  • Мнения: 1 028
Боже! Обажда ли се някой на тези предавания? Аз само като видя тия девойки как се пънат да измислят нещо умно, че да си запълнят времето и веднага превключвам.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Боже! Обажда ли се някой на тези предавания? Аз само като видя тия девойки как се пънат да измислят нещо умно, че да си запълнят времето и веднага превключвам.


беше ми интересно да видя дали ще ми се обадят, ами обадиха ми се, ама аз ....патка

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи аз спечелих веднъж/АЛо къщата/.Мисля че от втория път тогава станах 10 и късмета  ми проработита се свързаха с мен.
Загадката беше малко по-трудничка.Спечелих 700лв.Те си удържаха 20%:)))
А аз с паричките си купих гсм.

Играла съм и друг път.Може би 6/7 пъти общо.
Половината от пътите съм ставала 10/и то повече от 3 пъти никога не съм звъняла/

# 9
  • Мнения: 5 468
Звъняла съм, как не..., обаче никога не са ме търсили Confused. Мисля, че яко ментят.

# 10
Според мен е ала бала, наблюдавам ги от известно време с изследователска цел. Имат си един набор от трикове, с които да стимулират тълпата да върти телефони и да опитва отново и отново, за да разбере, че изведнъж времето се удължавааа...или не е точно тази дума, нищо че е напълно възможнаааа...и как никой не уцелва от първия път една от възможните думи ами се минава през всички вариации. А най-гадното е, че според мен звънят хора, които нямат много пари, които нямат сериозни доходи, а са наивни и разчитат на някаква магическа промяна на живота си. Тая манипулация и използване на не особено съществената съобразителност ще тежи на някого на съвестта.
И постоянно се появяват нови и нови трикове. Тази вечер видях един сейф срещу Аптека http://www.vbox7.com/play:1191ba6d. Всеки има право да го отваря и ако уцели кода, каквото е вътре си е негово. Тълпи се опашка. Дечурлига, пенсионери...Поне не се плаща. Ама какво се надяват, че изобщо някой има реален шанс да отгатне шифъра ли????

# 11
  • Мнения: 1 100
Не понасям водещите, особено колежката на Зара ми бърка в здравето.

# 12
  • Мнения: 1 100
АМи аз спечелих веднъж/АЛо къщата/.Мисля че от втория път тогава станах 10 и късмета  ми проработита се свързаха с мен.
Загадката беше малко по-трудничка.Спечелих 700лв.Те си удържаха 20%:)))
А аз с паричките си купих гсм.

Играла съм и друг път.Може би 6/7 пъти общо.
Половината от пътите съм ставала 10/и то повече от 3 пъти никога не съм звъняла/

Честито, но как така си удържаха 20 %? Защо и кой? Нали обещават 700?

# 13
  • Мнения: 3 219
Зълва ми спечели миналата година някакви пари от Ало,къщата.
Аз няколко пъти съм ставала десета  в някои игри,но не са ми звъняли.
Сега имам две "Прима" карти,които бяха с енциклопедия.Понеже съм абонат на Глобул по принцип, тези прими си седяха неизползвани, насъбрали се по около 20 лв във всяка, а изтичат след две седмици.Та взех да пращам туК-таме СМС , и за благотворителност и за игри.Дано да имам късмет. Simple Smile)

# 14
  • в Низината
  • Мнения: 705
Преди гледах Бързи пари, но откакто пращах смс-и и не спечелих, се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт