Какво правим, когато остане само изгаряща болка?

  • 4 113
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте пиша и чета тук от много време. Но никога, никога не съм мислила, че някога ще пиша в такъв момент от живота си, по такава тема.Толкова много ме боли, а сълзите ми не спират да се стичат по лицето ми, сърцето ми се стяга, а аз не знам какво да правя, чувствам се като малко, объркано и предадено дете, моля ви дайте ми съвет!
Накратко:
Бременна съм в средата на 6 месец и до тази вечер мислех че съм една щастлива жена с обичан мъж и бъдеща мама на толкова чакано и искано бебе. До тук с приказките, тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Cry  Cry Cry. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си smile3518 cry! Има ли значение дали са стигнали до леглото или не, важна е връзката. ЗАдавам си хиляди въпроси, защо, как, какво ми има, къде греша. Красива жена съм, а се чувствам смазана, излъгана, предадена, изгубена....
Много пъти съм давала съвети по подобни теми - че не бих търпяла такова нещо, а сега в главата ми има само един въпрос А СЕГА НАКЪДЕ? И не знам отговора, незнам  cry no, а толкова много боли.........


П.С. Мислех да пиша анонимно, но си дадох че няма смисъл, имам нужда от съвет-знам че ми е объркано, но ще се пръсна, трябва да направя нещо. Да се разделя ли с него...? cry

# 1
  • Мнения: 505
 Rolling EyesНе знам какъв съвет да ти дам точно , дали да го напуснаш или не. Но знам едно -поговорете си . Дай му шанс да обясни и после решавай какво ще правите. Незабравяй ,че носиш дете-успокой се !
Знам ,че е трудно но трябва . Но как тъй пред очите ти е правил такова нещо!
Моля се да си щастлива на изхода от тази ситуация!Дано е параноя!

# 2
  • София
  • Мнения: 137
не знам но ми се струва ,че наистина трябва да си поговорите.Мъжете се объркват малко преди да им се роди дете и им се иска да избягат и се чувстват притиснати до стената.Моя съвет е да се успокоиш, нещата винаги изглеждат различни на сутринта Hug

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
.....тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Cry  Cry Cry. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си ....

Какво точно си видяла? Да не е любезност и кавалерстване?
Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща.
Каква му е тя? Познаваш ли я?

Сигурна ли си, защото представи си какво ще му причиниш, ако го обвиняваш несправедливо?
И на себе си какво си причиняваш, ако няма нищо.

На мен ми е необходимо много повече, за да се отчаям като теб и да съм сигурна, че има изневяра и връзка>


# 4
  • София
  • Мнения: 932
.....тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Cry  Cry Cry. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си ....

Какво точно си видяла? Да не е любезност и кавалерстване?
Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща.


Как ми се искаше само да е моя фантазия Cry, какво ли не бих дала. Но не е за първи път и винаги едно и също оправдание - "само си пишем, искам теб" До кога....
Каква му е тя? Познаваш ли я?

Сигурна ли си, защото представи си какво ще му причиниш, ако го обвиняваш несправедливо?
И на себе си какво си причиняваш, ако няма нищо.

На мен ми е необходимо много повече, за да се отчаям като теб и да съм сигурна, че има изневяра и връзка>



# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
С очите ли си ги видяла или той си чати с някакво момиче?

# 6
  • Мнения: 505
Цитат на: Грушенка link=to
[/quote

Какво точно си видяла? Да не е любезност и кавалерстване?
Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща>




 yes yesТака е , аз се свивах на 3 и плачех в ъгъла като наказано дете и то за пълни глупости.

# 7
  • София
  • Мнения: 932
С очите ли си ги видяла или той си чати с някакво момиче?

Не чати прочетох хиляда и едно любовни обяснения в пощатата му от негова колежка- по ирония на съдбата я беше оставил отворена. Иначе още с колко си чати това одавна съм го преглътнала, дори не си правя труд да следя, казвам си това е само чат и е така. Но това последното ме размаза SadПоследното обеснение беше само от преди ден. Параноичка ли съм не знам. И струва ли си пак не знам? Нищо не знам нищичко  smile3518

# 8
  • Мнения: 505
С очите ли си ги видяла или той си чати с някакво момиче?

Не чати прочетох хиляда и едно любовни обяснения в пощатата му от негова колежка- по ирония на съдбата я беше оставил отворена. Иначе още с колко си чати това одавна съм го преглътнала, дори не си правя труд да следя, казвам си това е само чат и е така. Но това последното ме размаза SadПоследното обеснение беше само от преди ден. Параноичка ли съм не знам. И струва ли си пак не знам? Нищо не знам нищичко  smile3518
И аз бих се вбесила, но карай о-спокойно. Аз си помислих едва ли не , че са се целували пред входната врата. След като видях какво написа съвета ми си остава същия. ГОВОРЕТЕ Иначе няма да стане . Явнно много неща има неизяснени и той много да се оправдава. Успех! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 932
По долу виждам една тема, за виртуалните връзки на мъжете, където едно момиче се жалва и отоговорите на повечето са че виртуално или не ако е системно това си е изневяра. За добро или лошо и аз мисля така, има обаче едно НО , аз нося детето му и от това още повече ме боли, боли ме дори когато чувам думите "Обичам само теб" от устата му- струват ми се фалшиви , неистински, нараняват ме.
Господи имам чувството че ще се пръсна, ще успея ли да изплувам от този океан от болка?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Стегни се,мила.Не забравяй, че трябва да си силна , ще ставаш майка. А дали ще сте заедно, дали те лъже....какво да ти кажа има много самотни майки, които се справят, а има и нещо друго : По време на бременост хормоните така вилнеят , че нещата ти изглеждат по - черни отколкото са!  Пожелавам ти всичко да се оправи   Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 254
Милата... Успокой се. Каквото и да решиш ще е правилното решение, именно защото ти си го взела. Сега важна си ти и бебето в корема ти. Той може да бъде баща и без да е с теб. Но.. Помисли, изчакай да мине време, поговорете... Това мога да ти кажа.
И недей да се страхуваш от това да отглеждаш детето си сама, не е толкова трудно и е по-добре да знаеш, че нямаш на кого да разчиташ, отколкото да имаш, а да не можеш да разчиташ на него.. Това от личен опит.

# 12
  • Мнения: 2 220
Никоя жена не заслужава да й причинят това, още повече докато е бременна!  Sad В писанията на колежката откри ли взаимност? Може само тя да му се обяснява, знам ли... Пожелавам ти трезва преценка и много щастие!

# 13
  • Мнения: 750
Oле,душицата мила spoko !
Я го дръпни тоз твоя мъж настрани да си поговорите и да си каже ,,какво зна4ат ''тези писания с мацката!Не може така,...виртуално било...ми ок,ама ти си му жена и не бива да ти при4инява това!Днес виртуално...утре...не!Не ги одобрявам тези неща Naughty!
Говорете,говорете...и докато е време вземай решение как ще е от тук нататък!То е ясно,4е ве4е нищо няма да е същото Rolling Eyes,ама небързай с крайните решения!Из4акай...говорете и решете!Кой,какво и как!?Дете 4акате!
Мале ако моя го пипна така... fight smile3513!
Искрено ти желая добър изход от цялата тази ситуация! Hug

# 14
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
То има разлика между обяснения на една фенка и това, какво той мисли и прави.
Ти казваш, че тя пише любовни обяснения, а той?

Всеки е суетен в една или друга степен. Възможно е да не е реагирал остро на нейните претенции. Но това не означава, че е предприел стъпки за сближаване или че имат дори афера.

Общи условия

Активация на акаунт