Костенурката Франклин???

  • 1 351
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Привет на всички мами!
Моля ви, ако знаете кажете от къде мога да изтегля анимация за Костенурката Франклин? Преди я имаше в Замунда, обаче сега...незнам... Sad

# 1
  • Мнения: 1 640
Аз изтеглих от Замунда 26 серии преди 2-3 месеца.Има ли нови епизоди?/Книжките бяха 30 на брой./

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
В арената има няколко филмчета за Франклин - пробвай там.

# 3
  • Мнения: 199
В арената има няколко филмчета за Франклин - пробвай там.

моля те пусни ми линк, опитах го да потърся, но като изпиша на търсачката Франклин, ми изписва само Арета Франклин.

# 4
  • Мнения: 143
сега по кината ще пускат пълнометражен филм, мисля, че от днес или другата седмица

# 5
  • Мнения: 14 133
сега по кината ще пускат пълнометражен филм, мисля, че от днес или другата седмица
Peace Дребният ще е много доволен!!!!

# 6
  • Мнения: 1 364
Моята дъщеря е голям фен на Франклин:)))

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
В арената има няколко филмчета за Франклин - пробвай там.

моля те пусни ми линк, опитах го да потърся, но като изпиша на търсачката Франклин, ми изписва само Арета Франклин.
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F4%F0%E0% … t=&incldead=0

# 8
  • Мнения: 199
В арената има няколко филмчета за Франклин - пробвай там.

моля те пусни ми линк, опитах го да потърся, но като изпиша на търсачката Франклин, ми изписва само Арета Франклин.
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F4%F0%E0% … t=&incldead=0


много, много, много, много, много, много, много, много, много БЛАГОДАРЯ!!!!  bouquet
Това ми е преееееееедостатъчно! Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 788
И Вики обожава Франклин!  Grinning

Първо започнахме с книжките (даже не знаех, че има и озвучени на бг филмчета). Наскоро мъжът ми изтегли отнякъде няколко серии, малката е предоволна!

Ще пробваме и от дадения линк.   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ние имаме две DVD-май са общо 12 серии още от миналата година. От Пикадили ги купих.

Общи условия

Активация на акаунт