Петък, 13ти. Чесън под езика слагате ли?

  • 2 582
  • 62
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Та така. Синьо манисто вързахте ли си? А оглеждахте ли се за котки? А въобще знаете ли, че днес е петък, 13и? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 4 473
Зъби се ти, баси и гадния ден ще бъде... като гледам как започна Close

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, стига де. Вярваш ли, че това е от датата?

# 3
  • Мнения: 4 473
Не, бе... светът ми е крив днес. Twisted Evil Иначе, точно обратното - родена съм на 13-то число и принципно тази комбинация с петък я харесвам, или поне съм си внушавала, че ми е късметлийска, ама днес...

# 4
  • Мнения: 2 212
И аз не искам да повярвам, че е от датата...засега Simple Smile Сутринта в автобуса билетчето ми беше с цифри 58940, не знам защо реших, че сумата на 5+8 = 13 и 9 +4= 13 е пак вид ирония...На работата засега е гладко с изключение, че гръмна ups-a но поне не остави щети  Mr. Green

# 5
  • в Низината
  • Мнения: 705
Днес ми е страхотен ден /поне досега/. Дани прави 1г.и 6м.!
В работата започнахме с много смях и целият ден се очертава да е хубав. Ще видим!

Само дето съм станала още в 5:30ч., ама какво да правя като детето е толкова ранобудно!?  Joy

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 806
Чух по радиото. Не съм суеверна за петъци и черни котки и не се вълнувам особено.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нищо не слагам под езика  Joy. Ден като ден. Не съм фаталистка...

# 8
  • Мнения: 2 258
Ако не бях видяла темата ,може би изобщо нямаше да обърна внимание на съвпадението дата-ден от седмицата Mr. Green

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нищо не слагам под езика  Joy.

Абе и аз не слагам, ама ми стана смешно. Майка ми се обади сутринта и се хилеше - по някое радио чула, че днес се слагал чесън под езика. Нали си представяте красотата на дъха Joy

# 10
  • Мнения: 5 577
 #2gunfire Чакам да взема заплата от 10, дано днес е късметлииски ден за мен. Че и незнам колко ще е  Blush.

# 11
  • Мнения: 2 212
Абе, Ванче, като се замисля какъв ти чесън под езика, та нали ако вземем да цъфнем така пролетно, тоз чесън ще се окаже най-фаталното нещо  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 447
А въобще знаете ли, че днес е петък, 13и? Mr. Green
Не, от теб разбирам  Blush

# 13
  • Мнения: 1 446
Лошо няма. А знаете ли защо е казано, че петък 13-ти е фатален ден.

Давам жокер - рицари-темплиери и един папа...

# 14
  • Мнения: 27 524

   bouquet честит празник на Дани и на теб    bouquet

Засега и аз като Стрелче, пък да видим нататък  Confused

Ванчо, поздравления за мАнистото, отворих речника и научих нещо ново. Не знаех  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт