раждане преди термина

  • 12 813
  • 39
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
здравейте отново на всички. Искам да ви попитам колко от вас родих апреди термина си и с колко дни подраниха вашите бебоци. Аз имам чувството, че няма да изтъпря до края......

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Терминът ми беше на 06.02, а родих на 26.01. Пожелавам ти леко раждане, пък то бебето знае кога да излезе.

# 2
  • Мнения: 3 695
Родих 5 дни преди термина, а си бях втълпила, че ще пренасям.
Леко раждане!  Hug

# 3
  • Мнения: 492
първия път 7 дни по-рано
втория път 14 дни

# 4
  • Мнения: 469
Ох и аз си мислех,че ще е преди термина ама и двата пъти преносих с три дни.Имах болки почти месец преди раждането и нищо.После ми казаха,че имам ленива матка защото дъщеря ми беше преносена.Втория път като минаха три дни и предизвикаха раждането.
Късмет и леко раждане.

# 5
  • Мнения: 253
Здравей, Caisa. А как по-точно усещаш, че няма да издържиш до края - някакви симптоми или вътрешно усещане? Питам защото и аз съм в такова положение и се чудя колко още ще изкарам. При теб как е ?

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Rodih 12 deна преди термина.
 на 02.02.Леко раждане ти желая.

# 7
  • Мнения: 146
терминът ми беше на 12.04 , а родих на 02.04- бебето беше 3400.. леко раждане!!!

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката се роди 20 дни преди термина. Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
То няма теб да пита. Щеш не щеш, ще търпиш и още как  Mr. Green
Аз родих точно 3 седмици преди термина, за моя радост.
Леко раждане и доносване, минава, после даже ще ти липсва  Hug

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Терминът ми беше на 28.10, а родих на 13-ти.
Леко раждане и кураж!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 9 108
Не се настройвай, защото и аз си мислех, че ще се роди в 6 месец още като ми почнаха контракциите. А ей ме де съм 5 дни преди термин- вече се притеснявам, че ще пренося.

# 12
  • Мнения: 14 133
Здравей, Caisa. А как по-точно усещаш, че няма да издържиш до края - някакви симптоми или вътрешно усещане? Питам защото и аз съм в такова положение и се чудя колко още ще изкарам. При теб как е ?

Не се притеснявай излишно, ако нямаш някакви сериозни проблеми с бремеността. Леко доизносване и раждансе!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 392
И аз имах подобно усещане, но в крайна сметка даже малко преносих.

# 14
  • Мнения: 11 003
Моят термин беше за утре - 14.04. Понеже бебка беше разположена седалищно, се наложи да планираме секцио за 5.04.
Обаче в уговорения ден 2 часа преди началото на операцията ми изтекоха водите Laughing Така че и да не се налагаше секциото, Рая пак щеше да се роди 9 дена преди термина Wink

Общи условия

Активация на акаунт