Възстановиха ли се зърната на гърдите ви след кърменето

  • 2 461
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Защото аз кърмих 26 дни,кърмата ми спря, зърната ми все още са си такива големи,вашите възстановиха ли се и след колко време.

# 1
  • Мнения: 475
Да,аз нямах никакъв проблем,но може би защото гърдите ми са малки newsm78

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, те почти не се промениха, като изключим раните  Close

# 3
  • Мнения: 14 133
Да, те почти не се промениха, като изключим раните  Close

# 4
  • София
  • Мнения: 3 404
Да, няма никаква разлика.

# 5
  • Мнения: 8 505
И моите почти не са се променяли при кърменето.

# 6
  • Мнения: 4 784
Аз при зърната нямах промяна. Само раните трудно зарастнаха.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз не съм имала проблеми със зърната, каквито са си били винаги, такива си останаха - и преди и след кърменето.

# 8
  • Мнения: 1 097
А пък моите станаха огромни  Shocked Ореолите ми се станаха двойни, а самите зърна - като копчета. Определено преди си ми харесваха повече. Все пак кърмя 11 месеца и 1/2. Като спра се надявам да се оправят, ама доколкото съм чела тук.... не става  Confused

# 9
  • Мнения: 2 757
Не се възстановяват напълно.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Кърмих 8 месеца и зърната ми са си същите като преди раждането - не намирам разлика. По време на кърменето също не забелязах особена промяна, като се има предвид, че съм с малки зърна и даже в началото кърмех със силиконови. Само ореолите ми бяха по-големи и тъмни, иначе са ми малки и светли.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
При мен няма промяна нито в зърната, нито в гърдите.

# 12
  • Мнения: 3 478
Огромна промяна( да не казвам никаква) не съм забелязала нито по време на кърменето нито след това. В интерес на истината уголемяването ме притесняваше, защото бях чела че така си остават, но за късмет се разминах.

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не остават такива, каквито ги виждаш в момента - намаляват като размер и изсветляват, но това отнема време (месеци). Може да не станат съвсем същите както преди бременността, но няма как да го промениш. Дали си кърмила или не няма особено значение - потъмняването и уголемяването стават още през бременността.
При мен за 2г4м кърмене цвета се промени - изсветля много, съвсем както в небременно състояние, но все още са си уголемени и докато не я отбия, явно ще са си такива.

# 14
  • Мнения: 8 917
Защото аз кърмих 26 дни,кърмата ми спря, зърната ми все още са си такива големи,вашите възстановиха ли се и след колко време.
Да, но не се бяха променили кой знае колко.

Общи условия

Активация на акаунт