бебе и куче

  • 854
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
        Здравейте д-р. СЛЪНЧЕВА ,моля ви да ме посъветвате по важен за мен въпрос- имаме куче мини порода ши-тцу, ваксинирано по всички изисквания ,притеснява ме обаче факта ,че навсякъде хвърчат косми и бебето ,което чакаме август месец може да лапне някой косъм.А и за мен като бременна дали не е опасно?Лошото е ,че сме си сами няма на кого да го оставим нито може да го отделим и пазим да не влиза при бебето ,а другото ми дете е страшно привързано към кучето.Едни хора ме наплашиха много с разни болести като окапване на косата на бебето ,те имали котка и някакъв професор им казал ,че никакви животни не може при бебето.МОЛЯ ВИ ЗА МНЕНИЕ И СЪВЕТ.БЛАГОДАРЯ.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Най-добре е да се въведе ред и кученцето просто да не влиза в стаята на бебето. Всички вие и другото дете да знаят, че миенето на ръцете е най-важното за предпазване на бебето от инфектиране и най важното при всяко пипане на кучето да следва миене.  Laughing Всъшнос е добре децата да съжителстват и се грижат заживотни- стават отговорни и състрадателни. Правилото е че кучето трябва да спазва правила и минава на втори план!  Laughing Laughing/color]

Общи условия

Активация на акаунт