За кошарката...

  • 975
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета,от кога свалихте нивото на кошарките на вашите бебоци?(ние имаме на Чиполино и от кога мога да сваля горното ниво?)

# 1
  • Мнения: 5 362
Като стане по-активно детето,като започне да се хваща за решетките,та дори и да се върти повече-сваляй.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Някъде към 6-7ми месец. Тогава започна да се хваща с ръчички за ръба и да иска да си прихвърли единият крак. Свалих нивото, но ми беше много ниско и сложих няколко одеала, така стана средно ниво. От това ниво се научи да се изправя на крачета, сега вече е на най-ниското ниво.

# 3
  • Мнения: 1 294
Някъде 6-ти месец, но нашата е дървена и горното ниво е доста по-ниско от това на сгъваемите.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ние го свалихме на долното ниво, когато почна да се изправя сам в кошарата, хванат за решетката - при нас в 7 - ми месец.

# 5
  • Мнения: 150
Когато започне само да сяда и да се "набира" и хваща за преградата. Колкото по-рано, толкова по-добре: за твое спокойствие.

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз още не съм свалила нивото нито на кошарата, нито на дървеното легло...  Embarassed Ама мойта мързелана не проявява никакви намерения да се изправя сама...  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
аз я свалих, когато седна. значи на почти 7 месеца.

# 8
  • Мнения: 941
аз късно я свалих, в сгъваемата я слагах да си играе, и тя си седеше седнала и изобщо не се и опитваше да се изправя, ако се метне по корем ме викаше да я свагам пак седнала, и някъде към 7-8м реши де се изправи и тогава свалих и на двете легла нивата, явно си зависи от активността на бебето

# 9
  • Мнения: 475
В сгъваемата кошара почти не сме я слагали,защото й е тясно пространството на мойта дивотия.А на леглото,на което спи го свалихме още като беше на 5 месеца.Тя тогава започна да прави опити да седи и нямах избор Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 129
7-8 месец. И то защото сглобихме леглото и махнахме кошарата. Иначе сигурно щях да го оставя още малко на 2-рото ниво. Той само спеше там и не се изправяше.

# 11
  • Мнения: 4 621
Като започне да седи  стабилно и да се опитва да се изправя в леглото  Peace

# 12
  • Мнения: 3 478
Към 7-8 месец го смъкнахме. Изчаквах до последно, защото не ми се навеждаше после, но се оказа, че не е чак толкова лошо. И аз имам одеало под матрака.

# 13
  • Мнения: 950
Здравейте момичета,от кога свалихте нивото на кошарките на вашите бебоци?(ние имаме на Чиполино и от кога мога да сваля горното ниво?)
И ние с Чиполино. Днес свалихме нивото долу, че нашата дъщеря почна да излиза наполовина вън от кошарата и за да не падне, се принудихме да я свалим.

# 14
  • Мнения: 8 242
На 4месеца. Започна да се дупи и да изкарва краката през решетките... Тя и без това му е само за игра - та го свалихме по-надолу за по-безопасно, че квото е лудо.. Сега я клати цялата и се чудя кога ли ще се прекатури с нея  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт