какво се подарява при почерпка за новородено?

  • 5 702
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Доста потърсих, но не открих такава тема, какво мислите, когато таткото кани приятели да почерпи за новороденото му бебе трябва ли да му се подари нещо, струва ми се че е по-удачно като се ходи по-нататък при бебето, но все пак с празни ръце не върви, какви са Вашите идеи и мнения?

# 1
  • Мнения: 448
За бебето подаръци се носят на погачата или на първото ви посещение при него.А на купона ние занесохме една биберона-залъгалка с панделка и я вързахме на врата на таткото.Може и бутилка марков алкохол, ако си пада по това и пура.Поне ние така направихме.

# 2
  • Мнения: 14 133
Нещо за родителите на новороденото, а за дребосъка- при първата среща с него.

# 3
  • Мнения: 79
памперс със сатенена панделка /синя или розова зависи/ му се закичва на врата:) а може и лигавниче, залъгалка, чорапки:)! аз такива неща съм закачала на врата на таткото!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 867
Пусках такава тема неотдавна, защото един пресен объркан татко ни покани да се напием заедно с него и имах няколко часа за реакция, повечето от които ми бяха заети с работа. Та в темата имаше няколко доста добри предложения.

- биберон
- памперс
- дрънкалка
- бутилка алкохол
- тапи за уши (в случай, че нищо от гореизброените не свърши работа)

# 5
  • Мнения: 143
Ей, благодаря Ви, страхотни сте, това за бутилката мислех и аз, но ще допълним с нещо свежо от Вашите идеи!!! newsm10

# 6
  • Мнения: 126
Много се радвам ,че намерих тази тема и на мене скоро ще ми предстои посещение на новородено и даже мислех да пускам темичка и аз ,но се радвам наистина ,че се поразрових  и все пак намерих доста интересна информация:)
И аз мерси Peace

Общи условия

Активация на акаунт