С колко шева ви е секциото?

  • 8 937
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Просто ей така от любопитство питам  Wink От известно време съм се присетила!

Моето секцио е по спешност..... не е правено в България и е с 8 шева!



# 1
# 2
  • Мнения: 3 425
От значение е и колко е голямо бебето и как е застанало,но все пак се добива някаква представа!

# 3
  • Мнения: 10 982
Като си гледам секциото, не мога да преценя с колко бода е. Вчера ми махнаха конците - по 1 възел от всяка страна, затова предполагам, че са били само тези 2-та.

# 4
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моя е само един Grinning доктора като ми го вади само го издърпа и видях един конец.хирурга каза 4е са ми направили шева като при пласти4ните операции(лепен и минат с един шев)сега след 3 месеца ве4е ми е по4ти избледняла операцията.правена е в Гърция Grinning

# 5
  • Мнения: 46 430
Ами, не знам  Rolling Eyes изчезнали са ми белезите от конците, само този от разреза се вижда.

Едната жена от моята стая беше с такъв като на dobito, но се отвори и се върна на следващия ден, след като я изписаха, да я дооправят  Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Моята операция беше зашита с един конец от край до край,от двата края захванат с нещо като копчета-пластмасови.Доктора ми го издърпа с едно движение,дълъг е точно колкото разреза.Самият конец е като корда-запазих си го за спомен. Laughing

# 7
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моята си е супер 4е даже и коремни преси правя и нямам проблеми за сега Party

Моята операция беше зашита с един конец от край до край,от двата края захванат с нещо като копчета-пластмасови.Доктора ми го издърпа с едно движение,дълъг е точно колкото разреза.Самият конец е като корда-запазих си го за спомен. Laughing
да такъв е и моя

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
моята си е супер 4е даже и коремни преси правя и нямам проблеми за сега Party
И моята си е супер,никакви проблеми.Коремни преси не правя,просто защото ме мързи Embarassed.Бебо е на 5 месеца,май ще превъзмогна мързела...

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
С нито един- лепена съм. Laughing

# 10
  • Мнения: 1 371
Седем.
Вече почти не се виждат.  Simple Smile
 Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 492
С осем шева бях тропосана!

# 13
  • Мнения: 317
Нямям шевове - лепена съм !  Wink

# 14
и аз съм лепена,но имах един конец,който казаха,че бил козметичен.Момичето,с което бяхме в стая нямаше такъв.Явно всеки лекар различно..

Общи условия

Активация на акаунт