цикъл и кърмене

  • 478
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте ,
 родих преди два месеца и шест дни , преди един месец ми свършиха локхиите , кърмя , а днес ми дойде цикъла - дали това е цикъл или отново е възможно да са локхии  newsm78 и се питам има ли опасност да ми спре кърмата заради възобновяването на цикъла ми ?

# 1
  • Мнения: 707
Не се притеснявай, няма да ти спре кърмата zаЩото ти е доШъл цикълът  Grinning.

# 2
  • Мнения: 54
Няма за какво да се притесняваш!На мен цикъла ми дойде 40 дни след раждането, а кърмих малката до деветия месец.

# 3
  • Мнения: 5 393
Няма да ти спре кърмата заради цикъла.Не се притеснявай.  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 461
Не се тревожи .
И аз бях така.
Кърмата няма да ти спре за това че цикълът ти е дошъл.

# 5
  • Мнения: 385
Не се притеснявай и аз бях така, само че ми дойде на 40-ия ден след раждането, но все още си кърмя.
И аз бях притеснена като ми дойде, защото бях чела, че докато кърмиш, нямаш мензис, но се оказа, че не е така при всички.  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 896
Няма да имаш проблеми с кърменето, на някои жени бързо им се възстановява цикълът. Просто се пази от забременяване, освен ако не искаш скоро и още едно бебе.  Grinning

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Аз също родих преди два месеца без 3 дена, преди 5 дни ми спряха лохиите, а днес ми дойде цикъла. И също се притесних за кърмата, но виждам, че не е проблем

# 8
  • Мнения: 1 273
И аз кърмя и имам цикъл. Спокойно Peace

# 9
  • Мнения: 85
Аз също бях така - и кърмех и имах цикъл.
Не се тревожи, възобновяването на цикъла не води до спиране /или намаляване/ на кърмата!

Общи условия

Активация на акаунт