Идеи за прически

  • 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте мили мами.Искам да си сменя прическата.Дайте някакви идеи. Grinning

# 1
  • Мнения: 238
кажи поне с каква си в момента  newsm78

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами...косата ми е чуплива.Средна дължина,общо взето никаква форма. Sadзатова се чудя някой не би ли ме посъветвал нещо интересно.

# 3
  • Мнения: 352
Запиши си час за фризьор и се консултирай с него!На място прецени какво най -много ще ти отива.
Ето ти едно мое предложение:
Ако ти е омръзнало от чупливата коса и многото обем,изправи се трайно/за няколко месеца/филирай се много и бъди различна!
Ако не си фен на този тип прически,промени си малко дължината и цвета и пак ще си различна!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Запиши си час за фризьор и се консултирай с него!На място прецени какво най -много ще ти отива.
Ето ти едно мое предложение:
Ако ти е омръзнало от чупливата коса и многото обем,изправи се трайно/за няколко месеца/филирай се много и бъди различна!
Ако не си фен на този тип прически,промени си малко дължината и цвета и пак ще си различна!
Заитригуваме с това трайно изправяне на косата.Възможно ли е?
А иначе всички фризьори ме подстригват по един и същ начин.Така ми е писнало..... no

# 5
  • Мнения: 352
Разбира се че е възможно!То е като трайното къдрене ,но обратния вариант.
Моята свекърва е с къдрава,гъста и много обемна коса.Има и много плътен косъм.
Накрая я навих да се изправи трайно.Стана страхотно,права прибрана много по-дълга коса!
Да знаеш ,че ако се подложиш на тази процедура се изгаря малка част от косата /като при къдренето/ и се налага поне връхчетата на косата да си подстрижеш!
Прецени си добре ,защото ще ходиш няколко месеца поне с права коса и ако не се харесаш не знам!
По добре първо иди да си я изправиш със сешоар и виж как изглеждаш и след това пристъпвай към трайното!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мерси,аз и без това я изправям доста често ,но незнаех че има препарат за трайно изправяне Embarassed

# 7
  • Мнения: 352
Тогава го направи!Успех и да качиш снимки!Аз ще ги чакам!

Общи условия

Активация на акаунт