Активна гимнастика

  • 1 203
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 928
Здравейте,
Подариха ни активна гимнастика и се интересувам от кога мога да я ползвам. Някъде бях чувала, че бебето трябвало да навърши 3 месеца. Все си мисля, че би трябвало да може и от по-рано.
Благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 317
Моето бебе като навърши 3 месеца започна да се заглежда по висящите играчки на активната гимнастика - иначе мисля , че не пречи да го слагаш. Wink

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Е то какво има да я ползваш, че и с възраст да се съобразяваш.
Като искаш слагай си го, а то когато си му дойде времето ще започне да посяга към играчките и да им се радва, а ако е малко и още не може тези неща -само ще си ги гледа.

# 3
  • Мнения: 1 273
Аз го слагам още от началото, но иначе чак сега (3 месец) се заглежда и посяга към играчките  Laughing Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 978
На сина ми Дядо Коледа му подари такава, а той беше на месец и десетина дни. Аз го слагах от тогава, но след като навърши 2 месеца започна да се зазяпва и да посяга към играчките. Няма никакъв проблем да го слагаш и по-рано

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз я слагам от както беше на 2 месеца и половина. Заглежда се и гука на играчките, по-натам ще протяга ръчички, така че слагай детето да се раадва Peace

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 20:41 от tsveta

# 6
  • Мнения: 3 478
Не виждам защо да не го слагаш и по от рано. Дори и да не си играе няма да му навреди.

# 7
  • Мнения: 2 677
Започна да се заглежда в играчките към края на втория месец.

# 8
  • Мнения: 1 044
Моя приятелка сложи детето си на двумесечна възраст в активната гимнастика и то взе, че се обърна от гръб по корем! Идеята на този фитнес за бебета е именно такава да се стимулира двигателната им активност и да развиват нови умения - ако по-рано се сложат децата, съществува вероятност те по-рано да се  развият в някои насоки.

# 9
  • Мнения: 667
Добра ви е възрастта. Скоро ще започне да се заглежда по играчките.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 097
На повечето активни гимнастики, които съм разглеждала, пише от 6 месец.

# 11
  • Мнения: 1 104
Аз също слагам малката откакто направи 2 месеца. В началото не обръщаше внимание на нищо, но сега почти на 3 месеца много се радва на играчкити и се опитва да ги ритка и удря с ръчички.

# 12
  • Мнения: 8 769
Това не е проходилка, за която да се притесняваш кога и дали можеш да ползваш. Сложия я пред детенце, лек полек ще започне да обръща внимание, после ще започне да посяга към играчките, да ги хваща...и така.... Grinning

# 13
  • Мнения: 576
Аз и я слагам от навършване на 2 месеца, сега вече много я обича и си играе - рита я с крачета и я хжаща с ръчички! moresmile

# 14
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Чакам близнаци (момче и момиче) и до сега не се бях замисляла за активна гимнастика. Но все някой ще прояви интерес да ни подари и се чудех дали да си поръчам една или две (всяко дете да си има отделна). Притеснява ме ако е само една да не започнат да нервничат докато се изчакват за нея...

Общи условия

Активация на акаунт