Отговори
  • Мнения: 5 370
Ами това ми е питането, в момента използвам един термокрем на Линеанс, после си харесах Лиерак на промоция-2 за 80 лева. Та се чудя дали трябва някаква пауза да правя между използването им? За протокола-не съм нито бременна, нито кърмя. Peace

# 1
  • Мнения: 1 334
Ами това ми е питането, в момента използвам един термокрем на Линеанс, после си харесах Лиерак на промоция-2 за 80 лева. Та се чудя дали трябва някаква пауза да правя между използването им?
Lierac имат нов продукт против целулит-Morpho Slim-70 лв.На него съм му хвърлила око и още в понеделник си го купувам LaughingИначе в момента съм на Vichy-Lipo Metric.Според мен трябва да ги ползваш постоянно едва ли не,иначе пак всичко се връща отначало Whistling

# 2
  • Мнения: X
Всеки ден...постоянно - бяха го класифицирали като женско проклятие ooooh!

# 3
  • Мнения: 5 370
Всеки ден...постоянно - бяха го класифицирали като женско проклятие ooooh!
Охххх....нека да е проклятие, само да си върна поне част от старата фигура.
Значи, няма вредно-благодаря ви.

# 4
  • Мнения: 6 958
Всеки ден можеш да ги изпозлваш и по добре даже  Peace Паузата си зависи от тебе, ако си постигнала желания ефект може и да прекратиш мазането за известно време...   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 370
Всеки ден можеш да ги изпозлваш и по добре даже  Peace Паузата си зависи от тебе, ако си постигнала желания ефект може и да прекратиш мазането за известно време...   bouquet
Определено ще, знаеш ли, че ми се струва, че кожата почна да се заглажда? Днес ми е 4-ти ден, дали си въобразявам? Embarassed Mr. Green Ако трябва, ще си намаля разходите за ГСМ месечно, но ще си вземам всеки месец от това, което най-действа. Peace

# 6
  • Мнения: 6 958
Всеки ден можеш да ги изпозлваш и по добре даже  Peace Паузата си зависи от тебе, ако си постигнала желания ефект може и да прекратиш мазането за известно време...   bouquet
Определено ще, знаеш ли, че ми се струва, че кожата почна да се заглажда? Днес ми е 4-ти ден, дали си въобразявам? Embarassed Mr. Green Ако трябва, ще си намаля разходите за ГСМ месечно, но ще си вземам всеки месец от това, което най-действа. Peace

Да напълно възможно, зависи и колко имаш за третиране/сваляне, но е възможно да е започнало да личи толкова скоро след като продукта е добър... Успех  Peace

# 7
  • Мнения: 13 512
Всеки ден можеш да ги изпозлваш и по добре даже  Peace Паузата си зависи от тебе, ако си постигнала желания ефект може и да прекратиш мазането за известно време...   bouquet
Определено ще, знаеш ли, че ми се струва, че кожата почна да се заглажда? Днес ми е 4-ти ден, дали си въобразявам? Embarassed Mr. Green Ако трябва, ще си намаля разходите за ГСМ месечно, но ще си вземам всеки месец от това, което най-действа. Peace

Да напълно възможно, зависи и колко имаш за третиране/сваляне, но е възможно да е започнало да личи толкова скоро след като продукта е добър... Успех  Peace
нали знаеш,че спреш ли да мажеш- ефектът изчезва. Laughing

# 8
  • Мнения: 5 370
Знам , Монде, но избор-нямам. Крайно време е да си вляза в един костУм размер 46......не ща повече, ти разбираш ли.............по-нататък пак. Tired ooooh!

# 9
  • Мнения: 332
Да ти кажа честно мисля че не трябва да се прекъсва или поне за кратко време.Някой го беше определил като женско проклятие и си е точно така.Отърване от него няма.

Общи условия

Активация на акаунт