Японски чай ''Инхуа'' - 2 част

  • 82 065
  • 640
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
http://www.pokhudeika.ru/images/inhoa%20goy%20di.jpg




     През 1994г.в японската фарм.лаборатория в гр.Цзинду в състава на листата на гинко,чая от полифенони и млечна захар са открити съставки,които спомагат за понижаване на теглото чрез намаляване на съдържанието на мазнини в кръвта.Специалистите от лабораторията,основавайки се на високомолекулярни технологии,са получили особено ефективен състав-екстракт,разграждащ мастните натрупвания.Този метод на отслабване включва седем фази,които обхващат прочистване на червата,намаляване на телесните мазнини,премахване на подувания на тялото с цел постигане на дългосрочно нормализиране на теглото.Понижава теглото в областта на корема,краката,ръцете и седалищните части.

Препоръчва се за хора със:

- удебелени вътрешни органи

- хора,които дълго време не могат да отслабнат

- хора,натрупали отново кг.след отслабване

- хора,с излишно кол.мазнини в организма

- хора,натрупали кг.с възрастта или след раждане

- при необичайно добър апетит

- при бирено коремче

- при хора с наследствена предразположеност

- при пасивен начин на живот

1 етап - контролиране на апетита
2 етап - предотвратяване на прекомерно натрупване на мазнини
3 етап - прочистване на червата и токсините в организма
4 етап - регулиране на задържането на течности
5 етап - подобряване на метаболизма и процеса на усвояване на мазнини
6 етап - прекратяване на натрупването на излишни мазнини
7 етап - стягане на мускулната тъкан и мускулните влакна



Старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124949.msg2311938#msg2311938

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 20:03 от EMANOELITA

# 1
  • Мнения: 6 958
 Heart Eyes Честито за темата Еманоелита  Hug Hug Hug

Записвам се да споделяме мнения и впечатления и възникнали евентуално въпроси по темата...   bouquet

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ще следя с интерес темата! Hug

# 3
  • Мнения: 319
Този чай момичета го пия вече близо 3 месец PeaceМного съм доволна от него благодарение на този чай аз се отървах от всички стари шлаки  HugДействието му при мен дойде по късно след 5 ден в началото си беше всичко нормално,но вече след 1 седмица почнах да се причиствам всички стари наслагвания излизаха черни и със слуз Sickпосле пак се нормализира всичко PeaceНо мога да се похваля че най редовно си ходя до 00 при това гладуване е просто супер минимум 3 пъти си посещавам 00 PeaceПрепоръчах ги и на др мои приятелки едната е доста слабичка но си има коремче и сега ми се похвали че вече и спомен няма от коремчето и целулита ShockedНо едно е сигурно трябва да сте постояни и да не се отказвате като видите че след първите дни няма желаният от вас резултат Simple SmileЩе се радвам и на други мнения  HugЛека вечер на всички Peace

# 4
  • Мнения: 6 958
Аз го пия от 3 дена... Искам да попитам останалите как го пиете и най вече слагате ли му мед или не?!?  newsm78 В схемата към чая не пише нищичко за меда, макар че е спомената забраната захарта (но то това ясно)  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 424
Аз пък се интересувам дали го пиете топъл или студен? Аз изпих няма и половин чаша, топъл, но миризмата му беше просто непоносима  Sick А всички го хвалят това чайче.... кажете някой номер да го направя по-поносимо на вкус и мирис  Rolling Eyes   Praynig

# 6
  • Мнения: 319
Водчице аз мило го пия студен и без подсладител защото е мн блудкав.Но вече толкова съм му свикнала че може спокойно и водата да ми замества.Моята приятелка за която споменах че се е избавила от коремчето и целулита пък го пие с 1 изцеден лимон незнам може би в тази комбинация да има по добър ефект newsm78Тя по принцип е имала проблеми с 00 и е ходела 1-2 седмично а сега си е редовна PeaceКакто и др моя приятелка с която заедно почнахме да пием синектала сега и заедно започнахме и чая и 2 стигнахме до заключението че чая е по добър от безбожно скъпите лекарства PeaceА аз как разбрах за чая бях в аптеката когато чух разговора на 2 мадами едната казваше на др -Ето за този чай ти говоря че отслабнах 4 кг за 1 месец без диети Shockedи аз веднага да не чуя нешто и си го купих но в началото бях доста несериозна щом 1 пакетче го пих 2 месеца EmbarassedИ вече когато се хванах да си спазвам диета почнах и чая редовна да си го пия PeaceАз съм мн доволна и затова си го и хваля а и защото питам и приятелките ми които го пият ние сме 4 и всяка сутрин си пием кафето заедно и си споделяме за ефекта му.И на 4 е започнал по различно време да действа.Едната сподели че извесно време е спрял да и действа и после пак е започнал а аз съм си доволна незнам на всеки организъм различно можеби действа newsm78Но едно ще кажа  не го хваля защото съм дистрибутор на продукта и печеля от него Naughty но при мене действа и искам да помогна и на др хора  с инфорация PeaceЛека и Благословена вечер Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 604
Благодаря за информацията и споделеното миличка. Аз също съм доста несериозна. Ама от утре заедно с диетката се хващам и чайчето да пия! А по колко пакетчета пиеш и колко пъти дневно? Аз в началото пиех 3 пъти по 2 пакетчета. Ама не знам дали не е много това!

# 8
  • Мнения: 6 958
Аз в началото пиех 3 пъти по 2 пакетчета. Ама не знам дали не е много това!

3 пъти на ден като разтваряш 2 пакетчета всеки път ли?  Shocked newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз в началото пиех 3 пъти по 2 пакетчета. Ама не знам дали не е много това!

3 пъти на ден като разтваряш 2 пакетчета всеки път ли?  Shocked newsm78
Да миличка, 6 пакетчета на ден общо. Така ме посъветва една мацка. Каза така първите 2-3 седмици и после по 1 пакетче 3 пъти дневно!

# 10
  • Мнения: 6 958
Аз в началото пиех 3 пъти по 2 пакетчета. Ама не знам дали не е много това!

3 пъти на ден като разтваряш 2 пакетчета всеки път ли?  Shocked newsm78
Да миличка, 6 пакетчета на ден общо. Така ме посъветва една мацка. Каза така първите 2-3 седмици и после по 1 пакетче 3 пъти дневно!

Малейй  Shocked А тя какви резултати е постигнала, щом те е посъветвала това  newsm78 Пила го е нали?!?  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 170
Момичета, сигурни ли сте, че 6 пакетчета на ден може да се пият? Пак прочетох листовката и пише по 3.

# 12
  • Мнения: 1 817
И аз се записвам!  Laughing

# 13
  • Мнения: 883
Исках да попитам дали има някоя от вас дето бебеправи и пие този чай? Попитах моята гинеколожка, но тя дори не го е чувала...

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено не е хубаво в такъв период да използваш каквото и да било без предписание на лекар.Аз лично не бих ползвала никакви чайчета и лекарства-на бебето не само не са му необходими,но и вредни.

Общи условия

Активация на акаунт