Кое е най-обидното ?

  • 10 290
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Кое е най-обидното нещо ,което вашите половинки са ви казали и вие сте преглътнали ?

Аз взех ве4е да се чудя е нямам ли правода се сърдя като ми казва "вчерашна дирсла","п***а заспала" и прочие като се караме ? #Crazy #Cussing out

И на всичко отгоре за извинение просто... някой път само с чакането си оставам

Незнам при вас как е


п.с. вижда се откога сме заедно

# 1
  • Мнения: 677
"И който увеличава знание увеличава и печал."

Печален пост,мдааа..Бисир!
А ние не се ругаем,или си мълчим или се бием..

# 2
  • Мнения: 7 107
На голям мъжкар си случила.
 Sick

# 3
  • Мнения: 1 264
Ами казваше ми "Праси" докато бях бременна.  Blush Всъщност го казваше на шега и така мило звучеше, май не може да се определи като обидно.
Понякога когато аз самата кажа "Голяма шматка съм", мъжът ми се смее и казва - "Шматка си. Да не обиждаш после като те наричам така."  Mr. Green

Сега сериозно: Не ме обижда, дори когато се сдърпаме. Нашето сдърпване се изравява в спор. Най-много да каже, че съм голям инат. Ама това не е обида, а самата истина.
За мен не би било нормално да ме обиждат с епитети от рода, които ти си изброила.
п.с. За протокола - Официално сме женени от 1 година, но живеем заедно повече от 4 год.

# 4
  • Мнения: 2 270
На голям мъжкар си случила.
 Sick

 202uu

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моя ми каза че по скалата от едно до десет мога да стигна на външен вид до осем и половина някъде. После се усети и каза че с 10 не би оценил никого и повечето красавици в киното оценява с осем и половина - девет. Аз се направих че съм му повярвала, че иначе бой. Wink За протокола (и протокол ли има?) сме заедно от три години и 12 дни.

# 6
  • Мнения: 433
И при мен при караници нещо започнах да чувам неприятни думи и заплахи, и реших че един ден може и по сериозно да стане и това беше една от причините да не съм с него вече почти месец. А бяхме заедно 3 години.

# 7
  • Мнения: 619
Не казвам ,че го прави системно ,но се е случвало...
Sad е какво да сторя аз също съм го обиждала ама то е било в моменти когато не съм си контролиера хич и съм му казвала само 4е е глупак.

# 8
  • Мнения: 702
 ShockedНикога не ме е обиждал. Не зная как бих реагирала, ако ме нарече така newsm78.

# 9
  • Мнения: 7 474
Не се обиждаме  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 991
Нямам спомен...Може би "шматка"...Аз си се обиждам сама много повече Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Не съм чула обида от неговата уста, дори в момент на майтап, същото се отнася и за мен - обидна дума не съм му казала.

# 12
  • София
  • Мнения: 622
Ние се обиждаме на бъзик и си се смеем после, ама не чак толкова грубо.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Казва ми "зло", но аз не го премам като обида

# 14
  • Мнения: 505
Нямам спомен  Thinking Дрисла бих преглътнала, но тутка заспала ми звучи много гадно.

Общи условия

Активация на акаунт