Отговори
  • Мнения: 705
Както неотдавна тук имаше тема, Коколандия е пред затваряне.
Днес случайно минах от там. Има подписка за спсяването на мястото такова, каквото е. Подписката ще бъде там и утре 15.VI.07

Обръщам се към всички, които ще са там така или иначе и към всички, които могат да отидат.
Участвайте в подписката.

Коколандия е в Борисовата градина, по-близо до Плиска. Преди години мястото беше известно като къщичките на баба Яга.

# 1
  • Мнения: 705
И, моля, повдигайте темата един ден, докато има смисъл  Hug

# 2
  • Мнения: 4 555
Ужас!
Ще се подпиша, дано да остане!

# 3
  • Мнения: 2 051
Писах и на сайта на Коколандия.

Пуснете по-широка подписка из мрежата, например в bgpetition.com или привлечете медиите или поне отделни журналисти/блогъри и тн. към каузата.
Само с подписка на място много се ограничават нещата....
Аз по никакъв начин не бих могла да дойда, но много бих искала да се подпиша. Предполагам, че има и доста други....
Децата ми много обичат това място, мечтаеха през някоя ваканция как като пораснат още малко ще направят големия екстремен траверс.

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 13:33 от vedrra

# 4
  • Мнения: 4 915
.........
Пуснете по-широка подписка из мрежата, например в bgpetition.com или привлечете медиите или поне отделни журналисти/блогъри и тн. към каузата.
Само с подписка на място много се ограничават нещата....
.......

Подкрепям горното мнение. Не ми е удобно в точно определен ден да ходя там с две деца и без транспорт, но подписка в мрежата ще подпиша веднага, ще привлека и приятели, други родители....И нека се пише примерно и до кмета на този столичен район... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 013
ау, сега виждам темата...
Какво стана с Коколандия, бяхме миналата седмица, работеше...
Реална ли е опасността от закриване.
Любимо място ни е

# 6
  • София
  • Мнения: 1 074
Майче, какво става с Коколандията?
Фантастично място, водила съм ученици там - страшно им хареса и си изкарахме прекрасно.
Искам пак!

# 7
  • Мнения: 705
Преди няколко дена бях там. Подписката седи и всеки може да участва. Заповядайте на разходка Simple Smile

Но има и електронна подписка на техния сайт , както и най-прясна информация.

# 8
  • Мнения: 2 818
Нещо невиждам електронната подписка  newsm78

# 9
  • Мнения: 10 758
Нещо невиждам електронната подписка  newsm78

Ето я Peace

# 10
  • Мнения: 2 818

Ми пак не я виждам - това е тема от форума, където няма линк към подписка  newsm78  Embarassed

# 11
  • Мнения: 10 758

Ми пак не я виждам - това е тема от форума, където няма линк към подписка  newsm78  Embarassed
Ми прочети де...точно това пише, че ще го разпечатат и ще го приложат към реалната подписка.Просто трябва да се отчетеш с мнение.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 074
Какво стана с Коколандия?

# 13
  • Мнения: 10 758
Какво стана с Коколандия?
След настоятелната молба на хиляди граждани на София, днес 30 май 2007 година областният управител на град София господин Тодор Модев подписа нов договор, който гарантира оставането и развитието на детския парк "Коколандия" през следващите години. Подаръкът за българските деца е в навечерието на Деня на детето първи юни. Ние от екипа на "Коколандия благодарим на Областния управител, столичния кмет, служителите и гражданите, които дадоха пример как можем да направимч нещо добро за нашите деца и да им подарим малко щастие за техния празник и за следващите години.

Това го пише в сайта им Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 074
Страхотно!
Благодаря ти много Wink

Общи условия

Активация на акаунт