изгаряне от солариум

  • 7 075
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Ами аз имам следния проблем...Ходих днес за втори път на солариум и взех че изгорях. Първия път беше онзи ден за 5 минутки, днес реших да послушам една приятелка, която ми каза, че първите 2-3 пъти трябвало да бъде "ударно" и взех, че се пуснах за 15. Съответно изгорях....Сега какво да правя...С какво да се мажа, кога да ходя пак и за колко време? Не е зверско изгарянето, но все пак....не искам да спирам да ходя, но знам че трябва да си почина поне 1-2 дни, посред вас колко време и колко минутки да се пусна следващия път?

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ударно?????? newsm11
НАПРОТИВ!
Първите пъти се ходи по 3 до 5 минути за да ти свикне кожата! И чак след като направиш някакъв тен започваш по повече минути за поддържане на тена.
Сега незнам с какво би могла да се мажеш, но според мен изчакай поне седмица да ти мине изгарянето и започни от начало с по-малко минути. Най-добре се консултирай в соларното студио, защото там знаят колко са им силни солариумите и според кожата ти с колко минути е подходящо да започнеш.

# 2
  • Мнения: 7 186
Най- добре изчакай да мине изгарянето. Аман от "компетентни" приятелки Sick
Никакви ударни дози, започваш отначало и полека, попитай момичетата от студиото, те ще ти предложат схема, в зависимост от кожата ти.
Не е лошо да ползваш и козметика за солариум.

# 3
  • Мнения: 1 234
И аз съм изгаряла от солариум-по прасците и по дупето и беше ужас ooooh!Рзабирам те,разбирам и че искаш да ходиш още,но наистина е най-добре да спреш,докато не ти мине-предполагам-поне при мен така беше-че ще е за около една седмица.А с какво да се мажеш-незнам,аз не съм се мазала с нищо против изгаряния.

# 4
  • Мнения: 3 248
Ще ти мине от самосебе си. Peace Спри солариума за няколко дни/седмици.

# 5
  • Мнения: 6 958
Ударно?????? newsm11
НАПРОТИВ!
Първите пъти се ходи по 3 до 5 минути за да ти свикне кожата! И чак след като направиш някакъв тен започваш по повече минути за поддържане на тена.
Сега незнам с какво би могла да се мажеш, но според мен изчакай поне седмица да ти мине изгарянето и започни от начало с по-малко минути. Най-добре се консултирай в соларното студио, защото там знаят колко са им силни солариумите и според кожата ти с колко минути е подходящо да започнеш.

Подкрепям  Peace Но със сигурност изчакай няколко дена/седмица докато потретиш  Peace

# 6
  • Мнения: 258
Ако изгарянето е леко-ще мине от само себе си.Ако е по-страшно-намажи се  с Дефламол. Поздрави на приятелката ти!

# 7
  • Мнения: 4 916
Май твоята приятелка не ти мисли доброто. Подкрепям идеята за дефламол, те е лошо и да помислиш за кожен лекар, ако положението е зле.

# 8
  • Мнения: 3 457
а каква козметика за солариуми има-не съм срещала в моят град май newsm78

# 9
  • Мнения: 7 186
а каква козметика за солариуми има-не съм срещала в моят град май newsm78

Най- различна, но я продават в соларните студиа. По магазините не съм виждала.

# 10
  • Мнения: 3 457
ами тук нямаше ,та затова питам-някъде в интернет дали н е се продава,нещо като марка да препоръчате newsm78

# 11
  • Мнения: 46
Най-добре си вземи от соларното студио,където ходиш . Вече ти си преценяш каква искаш, то има много видове Simple Smile Аз не се мажа цялата, взимам си само ампулки за лицето Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 457
точно че тук нямаше нищо ,та затова питам дали не може да се поръча по интернет  Peace а какво гледате на тези мазила-изобщо не съм ползвала и понятие си нямам Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 737
Миналата година изгорях жестоко за 5 мин.  само отпред на нов солариум, след като се бях пекла няколко пъти преди това на друг, на друго място.

Пръсках се многократно с Пантенол, много облекчава, аз не можех да спя...

# 14
  • Мнения: 7 186
точно че тук нямаше нищо ,та затова питам дали не може да се поръча по интернет  Peace а какво гледате на тези мазила-изобщо не съм ползвала и понятие си нямам Embarassed

Мисля, че не продават онлайн. Освен да провериш в друго студио. Аз харесвам на Танимакс, супер са. Има най- различни видове, просто трябва да прочетеш и да си избереш, ето тук например има описания на няколко вида лосиони:

http://www.alfa-b.com/files/scosmetics/tannymaxx/scosmetics_tannymax.htm

Общи условия

Активация на акаунт