Събота или неделя?

  • 1 207
  • 25
  •   1
Отговори

Анкета

Кой от двата дена по-обичате?

Опции:

  • Мнения: 11 607
Мами, кой от тези два дена ви е по на сърце? По принцип тогава семейството е заедно, не се работи и всеки може да си ги планира - за разходка, почивка, чистене, ходене при родители, работа в градината и т.н.

От кой ден по-ви се изправя косата(по-натоварен е) и кой е по-така мързелив?

На мен по-мързеливият ден е неделята, но си обичам съботата, защото тогава имаме традиция да се събираме с наши приятели и по принцип си изкарваме страхотно! И после в неделята реанимирам, а в края и казвам - Ура, почивката свърши! Обичам те понеделник!Най-желаният миг - изпратила съм всички по предназначение в понеделник сутрин!

В петък ми се изправя косата от това,че всички ще си бъдем в къщи, а в неделя вечерта вече отдъхвам от напрежението!

Има семейства,които се събират в петък вечер да играят карти, други имат друга традиция, вие имате ли изградена традиция за някой ден от уикенда?

Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 665
Събота. Неделята вече ми е предработна.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Според зависи...
Събота се вихря да подредя къщата, пране, гладене и т.н. Понякога обаче не е така...  Party
Неделя - всички сме навън. Но се случва и да сме си дома.
Пон'делник - натоварено. Петък - по-лекичко Wink

Не съм гласувала. Няма опция, която да ме задоволява  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 7 474
Събота обичам , макар че за мен всеки ден е събота в момента Mr. Green

# 4
  • Мнения: 11 607

А сега задоволена ли сте, госпоДжа Шани?  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 407
Събота, нищо че тогава ми е деня за чистене, и аз Мама Цоцоланка излизам с приатели, ходим на някоя вила и се връщаме в неделя Mr. GreenНеделя ми е едно такова.. тъпо, не винаги разбира се ,но СЪБОТА е денят ми!

# 6
  • Мнения: 7 107
Петък късен следобяд.  Grinning
Сега ще диря какво ме удовлетворява от анкетата  Grinning.

# 7
  • Мнения: 1 418
Ами аз като започна работа,няма събота,няма
неделя.Тъй,че ми е все тая.

# 8
  • Мнения: 765
 Събота , в неделя каквото и да правя си лягам рано  , защото понеделникът дебне и край на почивката .

# 9
  • София
  • Мнения: 67
Като ученичка ги мразех и двата дена,защото винаги ме караха нещо да върша в къщи .А сега събота и неделя ги обожавам. Embarassed/ама как го обясних/

# 10
  • Мнения: 7 723
За мен всеки ден е неделя  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
събота
щот знам, че идва неделя  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 423
Неделя. Щото вече съм си
починала и се размазвам.

# 13
  • Мнения: 2 212
Събота е денят. Неделята ми е някак странен, хем почивен, хем трябва да се настройваш за новата работна седмица....а и ако нямам някакво конкретно занимание в Неделя ми е тъпо, скучно и изнервящо и нямам търпение да минава....Е сега пролетта и Неделята може да бъде хубава, най-малкото като излезеш на дълга разходка или поседнеш някъде сред зелено и красиво  Wink

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз в събота имам лекции, почивам неделя и понеделник. И сряда де. Но и двата дни са ми еднакви, в и в събота и в неделя съм сама... Та ми е все тая.

Общи условия

Активация на акаунт