За измамите в нета

  • 757
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Предполага се че интернет пространството е необятно, Но  Rolling Eyes
 Попадали ли сте на измами в мрежата? От каквото и да е естество, мисля ще е полезно всеки да сподели.
 Последното на което се вързах и за чиято цел все още недоумявам е следното :
 Линк, който по незнайни за мен причини цъфна в пощата ми. Молеха учтиво да се включа към техни периодични статистически изследвания, като за всяка попълнена от мен анкетна карта съм щяла да получавам някакъви бонус точки, които щели да се трупат и бла..бла... Попълвам си аз анкетата и на последната страница има въпросче " Попълнете сферата, в която работите ! ". Викам си що да не я попълня ( нали в медиа работя ) и дзак страницата ми се затвори автоматично Shocked Пробвам да активирам отново линка и ми се появява събощение " Вашият акаунт е блокиран " Shocked

# 1
  • Мнения: 3 423
Кас, защо 3 пункта?!
Можеше да ни го спестиш.

# 2
  • Мнения: 4 665
Liso, това ще трябва да ми го преведеш на български? Laughing

# 3
  • Мнения: 603
Три точки размер на шрифта.
Шрифт "Вердана" с височина на буквата "три". Това си използвала за думичките в скобите Wink

# 4
  • Мнения: 920
И тъй като ние сме любопитни свраки, се налага да отваряме в цитат.

# 5
  • Мнения: 4 665
Мдаа, днес срама е голям Embarassed

# 6
  • Мнения: 15 619
Мдаа, днес срама е голям Embarassed
Мдааа, голям проблем имаш, Кас!
Направо започвам да се чудя как ще го разрешиш.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


 Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 665
Eй на това му се вика да видиш Луна посред бял ден Simple Smile
Не спами,че ще ни смъмрят.

# 8
  • Мнения: 3 423
Три точки размер на шрифта.
Шрифт "Вердана" с височина на буквата "три". Това си използвала за думичките в скобите Wink

Не точки, а пунктове.
Типографският пункт
няма общо с точката.

Касиди, скъсахме се да
отговаряме по темата.
Измами има, и то доста.
Ако това те успокоява.

# 9
  • Мнения: 603
 hahahaЧе по темата: като го писах мислех да напиша "пункт", но реших, че точка е по-българско.

Иначе за измамите: да така е. За това в интернет "движа" много предпазливо особено, където ми искат 3 имена, адреси, телефони и т.н.

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 14:27 от kL30pa7ra

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Точно вчера видях, че съм спечелила 75 хиляди британски паунда от Кока- кола къмпъни... Не очаквах  Grinning

# 11
  • Мнения: 3 405
Kasidy, попълни отново с нов акаунт, пиши, че продаваш ( нещо ) на пазара Wink Поне да разбереш за какво става въпрос.

# 12
  • Мнения: 4 665
Късно...
Като видях че съм блокирана и затрих линка.
Кой знае каква глупост е било.

# 13
  • Мнения: 1 352
Имам 5 имейла Blush и незнам защо само в абв-то получавам писма от неизвестни хора или фирми. Никъде не съм си давала този имейл. Поразрових се в настройки за сигурността и избрах опцията да получавам писма само от контакти в адресната ми книга. Сега пак получавам купища имейли от непознати, които заминават в спама, ама това не ме удовлетворява. За мен това е един вид бъркане в личното ми простраство. Бях чувала дори, че такова нещо в някои страни е подсъдимо.
Някой ако знае как мога да спра това ще съм му много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт