От каква възраст бебето спи с възглавничка?

  • 7 155
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
Мили мами здравейте!
Искам да попитам от кога бебетата спят с възглавничка? smile3524
Ние спим без, но Рая много се движи в леглото докато спи. Дали това ,не сме без възглавница е причина за движенията й нощем? newsm12

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Синът ми спи на възглавница откакто се е родил, никога не съм се безпокоила, че може да се задуши. Много се върти и подмята насън. Колкото до движенията на малката принцеса, надали са от това, че спи без възглавница

# 2
  • Мнения: 3 499
Моника все още спи без възглавница.

# 3
  • Мнения: 2 082
нашите възглавници са по скоро символични-много меки и ниски.а иначе в ясли и градини са без възглавници

# 4
  • Мнения: 949
Чела съм че след годинка могат да спят на възглавница.Моят си все още спи без.

# 5
  • Мнения: 4 915
След 2-рата годинка.

Обиколката на главичката дотогава спрямо тялото е достатъчно голяма, за да няма нужда от възглавница - вратлето не се криви, а е в една права линия спрямо гръбнака.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
От новородена спи на възглавничка, която обаче е по- скоро символична  Grinning
Напоследък обаче, понеже спи при нас на спалнята, упорито се намества по нашите възглавници  Tired Което изобщо не ми харесва  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 127
От новородена спи на възглавничка, която обаче е по- скоро символична  Grinning
Напоследък обаче, понеже спи при нас на спалнята, упорито се намества по нашите възглавници  Tired Което изобщо не ми харесва  Rolling Eyes

И ние сме така и се чудя да не му стане нещо. Сутринта го намерих направо излегнал се върху възглавницата ни с цялото си телце.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
До втората година, нямам намерение да му слагам възглавница!

# 9
  • Мнения: 1 267
като стана на 8 месеца, му сложих съвсем малка и ниска възглавничка, макар че смятах да не слагам до първата годинка

# 10
  • Мнения: 2 936
в началото не слагах възглавница....след това взех на Чико,с нея е досега !!!

# 11
  • Мнения: 5 393
При различните деца е различно.Сложих възглавница в леглото на Иво преди няколко месеца, защото видях, че си подпъхва одеялото под главата и реших, че вече иска възглавница.В момента забелязвам, че не я ползва през цялото време.Понякога спи с глава на възглавницата, друг път не.Тя си стои в леглото му и той сам си я придърпва когато иска.
Според мен не трябва да се бърза.А това, че твоята дъщеря се върти из леглото не е поради липса на възглавница.Иво е същия, и до сега продължава да се върти постоянно.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери все още спи без,но съм и сложила ако пожелае.Понякога когато се приспиваме се покатерва на моята,но явно все още не и липсва.

# 13
  • Мнения: 8 505
При различните деца е различно.Сложих възглавница в леглото на Иво преди няколко месеца, защото видях, че си подпъхва одеялото под главата...

Точно това правеше и дъщеря ми на около годинка,тогава започнах да и слагам възглавница.В последно време заспива на нея,а след това или я изхвърля в съня си,или я слага между колената си.

# 14
Синът ми спи на възглавница откакто се е родил, никога не съм се безпокоила, че може да се задуши. Много се върти и подмята насън. Колкото до движенията на малката принцеса, надали са от това, че спи без възглавница

Общи условия

Активация на акаунт