Овесени ядки?

  • 601
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте момичета!Отново за диетите:каква е нормалната доза за овесени ядки и по време на диета може ли от тях да се похапва,примерно 3 пьти по една льжичка много ли е?От една седмица сьм на диета-само плодове и зеленчуци и много вода,а не свалям нищо.Защо така? Sad

# 1
  • Мнения: 2 220
3 пъти дневно по 1 лъжичка е количество, което не би се отразило на нито един режим.  Peace Така мисля аз. Колкото до това, че не сваляш... Какво количество плодове и зеленчуци хапваш на ден? Когато са по много, надуват и не се слабее. От опит го казвам. Въпреки всичко и с тях не трябва да се прекалява. Успех!

# 2
  • Мнения: 72
Значи сутрин пия едно кафе без захар,на обяд една ябьлка и 1 сварено яйце,ввечерта някаква салата без сол и около 2 литра вода на ден.Това е.

# 3
  • Мнения: 1 334
Овесените ядки са идеални за закуска-някъде около 80 гр.Ти прецени с какво да ги съчетаваш-с прясно,кисело мляко с 1 л.мед.Това че си само на плодове и зеленчуци малко ме притеснява.Трябва ти и малко енергия все пак Thinking

# 4
# 5
  • Мнения: 6 958
Ето ти една диета с овесени ядки  Peace

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=16&id=2122

# 6
  • Мнения: 72
Много ти благодаря! Hug

# 7
  • Мнения: 2 220
Това, което си описала, е твърде малко храна за ден, според мен. Да не би тялото ти да се е стресирало и да складира мазнините? За добрият метаболизъм трябва да се хапва по-честичко, но по малко.

# 8
  • Мнения: 1 334
Това, което си описала, е твърде малко храна за ден, според мен. Да не би тялото ти да се е стресирало и да складира мазнините? За добрият метаболизъм трябва да се хапва по-честичко, но по малко.
И аз мисля така.Именно затова много хора се чудят защо не отслабват,пък хем били на "диета'.Когато рязко намалиш калорийният прием тялото забавя метаболизма....което е лошо.Затова се приема,че 1500 клории е оптималният прием за една диета.Давам пример
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=3643

Общи условия

Активация на акаунт