За Визите до USA?

  • 732
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Някой знае ли от кога ще премахнат визите за USA?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.

# 2
  • Мнения: 6 991
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.
А до скоро бяхме в СССР Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Като станем 52-ия щат, естествено. Имай търпение. Малко по малко. Сега - в Европейския съюз, скоро - в Щатите.

 Sick

# 4
  • Мнения: 226
преди време се коментираше и за това питам newsm78

# 5
  • Мнения: 226
Не мисля че трябва да сме 52 щат за да ги отменят Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 639
Не мисля че трябва да сме 52 щат за да ги отменят Crossing Arms
По-лесен начин май, няма! newsm78

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Имаме си Европа Peace

# 8
  • Мнения: 2 013
Чува се от време на време, че се обсъжда махането им. Тъй да се каже, нали сме в "Коалицията на желаещите" в Ирак, много добро малко братче сме, за всичко се съгласяваме със САЩ... Предполагам, че до година-две ще ги махнат...

# 9
  • Мнения: 2 529
Предполагам, че до година-две ще ги махнат...

И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.
2000-та за по 10 взех. За мен това значи пък, че все по-малко ни вярват, оттам - по-малки визи Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 529
И аз така чух, още повече, че напоследък дадоха на мои познати визи за по 1 година, а когато аз взех (2005-та) даваха за по 5.
2000-та за по 10 взех. За мен това значи пък, че все по-малко ни вярват, оттам - по-малки визи Mr. Green

Мислиш ли? Не ми се вярва, но пък кой знае  Joy

# 12
  • Мнения: 5 539
Няма да ги махнат в обозримо бъдеще, не се надявайте излишно. Гледах интервю с американския посланик и в дипломатичен стил той каза точно това Wink

# 13
  • Мнения: 7 837
По този въпрос усилено се пише в България, но из тукашната преса, името на страната ни, не фигурира изобщо сред кандидатите да отпадане на туристическите визи...

Общи условия

Активация на акаунт