въпрос за д-р Пелев

  • 2 006
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Здравейте на всички мами от Пловдив,
Имам едно питане към вас - някой може ли да ми даде повече информация за д-р Пелев и най-вече за частната му клиника.
Предстои ми да раждам и се интерисувам от него, и най-вече той да ми води консултациите
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 173
Аз бях при него, но не гто препоръчвам - още по-малко за раждане. За да не се повтарям - пусни си търсачката.Писала съм в доста постинги за него. Но на Пелев му астана само името и стари лаври - това и все пак само мое мниние.

# 2
  • Мнения: 779
 ....все пак е някакъв шеф на отделение...Бил добър като лекар....не го познавам лично..една позната скоро роди при него скцио,много доволна беше...на 5 тиа ден тичаше все едно не раждала...

# 3
  • Мнения: 393
Аз също бях решила да ходя при него, но се отказах. Чух доста отрицателни неща, пък и не можа да ми види една киста . . . Верно е, че не е какъвто беше преди и съм абсолютно съгласна с това, че просто му се носи славата от преди ако ще да е шеф на каквото иска! Има много по-добри доктори в Пловдив, при коит оможеш и да родиш и да ти водят консултациите, особено на частно!

# 4
  • Мнения: 120
Аз ходих на консултация при д-р Росен Петров  / ДКЦ в Смирненски/, въпреки че не ми беше много близо до дома. Бях много доволна. От няколко познати бях чувала за него само хубави неща. Освен това работи със здравната каса. Пести си парите после ще ти трябват. При Пелев ходих само последния месец на консултация , защото той ми води раждането. Родих секцио и останах много доволна. Иначе има клиника зад автогара Юг. То за всички гениколози се чуват и хубави и лоши неща. Ти си решаваш. Успех в избора.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Здравейте мами. И аз избрах д-р Пелев да следи цялата ми бременност и не сгреших. Въпреки притесненията си се чувствах спокойна и в компетентни ръце. Родих със секцио, пак при д-р Пелев в Окръжна болница на 12.03.2007г. Възстанових се леко и бързо, което до голяма степен зависи и от опериращия лекар. Екипът му също е много добър - излязох от упойката все едно се събудих от сън - толкова прецизно беше подбрана и дозирана. Освен това въпреки редовните визитации от други лекари, д-р Пелев всеки ден идваше да ме прегледа лично.
Важното е да имаш пълно доверие на лекаря, който ще избереш, за да се чувстваш спокойна. Желая ти лека бременност и раждане!

Общи условия

Активация на акаунт