пюре асорти

  • 554
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Дадох на детето ми което е на 4 месеца пюре асорти на Ганчев когато го отворих капачката изпука и аз не видях нищо нередно и понеже бързах го сложих в шише дъщеря ми го изпи но когато почнах да мия шишето ми замириса на вкиснато останалото пюре го изхвърлих .Последици нямаше но повече не купих такова пюре. Това пюре асорти така ли си мирише или на моето му е имало нещо?

# 1
  • Мнения: 560
И аз забелязах подобно нещо. Винаги опитвам пюрето преди да го дам и ми се стори вкиснато, затова не й го дадох. Имам още едно купено. Утре като го отворя ще пиша как е.

# 2
  • Мнения: 676
Зависи асорти с какво?Например асорти с кайсия мирише гадно,но за всеки случай опитвай всяко пюре, което даваш-аз така правя.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
на това пюре пише само асорти без нищо друго

Отзад има състав!Винаги четете какво давате на децата си и опитвайте храната.

# 4
  • Мнения: 2 677
След като капачката е изпукала и нищо му е нямало на пюрето, значи всичко е наред.
И аз винаги опитвам преди да му дам нещо. Някои пюрета наистина миришат на кисело, но това не значи, че са вкиснати.  Peace

# 5
  • Мнения: 451
На мен примерно морков с картоф на Хип ми смърди гадно и ми киселее, но всъщност нищо им нама и бебека си хапва охотно.

# 6
  • Мнения: 164
Случи ми се същото и на мен.Само,че аз храня синът ми с лъжичка и след като му бях дала няколко лъжички ми замириса на викснато,опитах го за мен наистина си беше вкиснато независимо ,че капачката пукна.Пюрето беше някакво асорти със сливи на'' Ганчев'' ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ДА КУПВАМ ОТ ТАХ!

# 7
  • Мнения: 27 524
След като капачката е изпукала и нищо му е нямало на пюрето, значи всичко е наред. Някои пюрета наистина миришат на кисело, но това не значи, че са вкиснати.  Peace

 Peace

# 8
  • Мнения: 560
Отворих друго бурканче асорти, същото като предишнто беше. Съдържа дюли. Това определено не беше вкиснато. На първото му имаше нещо.

# 9
  • Мнения: 95
След като капачката е изпукала и нищо му е нямало на пюрето, значи всичко е наред.
И аз винаги опитвам преди да му дам нещо. Някои пюрета наистина миришат на кисело, но това не значи, че са вкиснати.  Peace

Същото казвам и аз!!!  Whistling

# 10
  • Мнения: 729
След като капачката е изпукала и нищо му е нямало на пюрето, значи всичко е наред.
И аз винаги опитвам преди да му дам нещо. Някои пюрета наистина миришат на кисело, но това не значи, че са вкиснати.  Peace
   точно казано   Peace

Общи условия

Активация на акаунт