Предмети, носещи нещастие

  • 6 844
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Има ли процедура при отърваването от предмети, които се смятат за носещи нещастие. Ако е нещо евтино и обикновенно - хвърля ли се просто или се прави нещо друго? Ако е скъпо - продава ли се?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз хвърлям, независимо дали е скъпо или евтино.

# 2
  • Мнения: X
При все, че се имам за суеверна- и за миг не съм си мислила, че някой предмет може да ми донесе нещастие. Един приятел така си хвърли чисто новият телефон, защото му носел нещастие.  Shocked

Не смяташ ли, че се самонавиваш малко? Thinking

Иначе (ако толкова много не можеш да се отървеш от това чувство) отиди да осветят предмета.   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако решиш д ахвърляш,хвърляй в река.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз знам , че се хвърлят "лоши" предмети в течаща вода (река )

# 5
  • Мнения: 17 546
Ако решиш да хвърляш,хвърляй в река.
Да, задължително течаща вода! "Вода донесла - вода отнесла!" И аз съм суеверна... хич не ми се ще, но не мога да го променя!

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Хвърляш го в течаща вода и бързо се отдалечаваш без да се обръщаш назад.

# 7
  • Мнения: 3 886
А какви предмети знете и какво нещастие носят.Аз например съм чула за кактоса че носят нещастие на брака.Също и онези лазещите,висящи растения newsm78

# 8
  • Мнения: 2 746
Хвърляне в течаща вода! по принцип, предмети, които са много стари, носят отрицателна енергия, затова трябва да се махат от дома, а не да се държат по гардероби и шкафове.

# 9
  • Мнения: 2 723
Аз хвърлям в кофата  Confused

# 10
  • Мнения: 945
Я да кажете кога ще хвърлята предметите и в коя река, че да посъберат несуеверните малко "нещастие" Hug. А как раzбирате, че някой предмет ви носи нещастие?

# 11
  • Мнения: 4 965
Я да кажете кога ще хвърлята предметите и в коя река, че да посъберат несуеверните малко "нещастие" Hug. А как раzбирате, че някой предмет ви носи нещастие?

Като стана дума за стари неща, моля ако някой хвърля сребърните прибори на баба си, златните пендари на прабаба си или някоя ценна антика, да ми прати карта на местността около реката, че да се ориентирам по-лесно.
 newsm78 Аз това за предмети и нещастия не съм го чувала.
Може ли по-подробно инфо.
Иначе, старите неща и нещата, които не ми харесват, ги хвърлям в кофата или ги подарявам на някой, който ги иска.

# 12
  • Мнения: 3 886
Я да кажете кога ще хвърлята предметите и в коя река, че да посъберат несуеверните малко "нещастие" Hug. А как раzбирате, че някой предмет ви носи нещастие?

Като стана дума за стари неща, моля ако някой хвърля сребърните прибори на баба си, златните пендари на прабаба си или някоя ценна антика, да ми прати карта на местността около реката, че да се ориентирам по-лесно.
 newsm78 Аз това за предмети и нещастия не съм го чувала.
Може ли по-подробно инфо.
Иначе, старите неща и нещата, които не ми харесват, ги хвърлям в кофата или ги подарявам на някой, който ги иска.
оо сребърни и златни прибори и аз събирам.Моля да се обадят тези които хвърлят ще отварям антиквариатен магазин Mr. Green

# 13
  • Мнения: 14 654
Аз пък знам, че трябва да се завъртиш 3 пъти на пети преди да хвърлиш въпросния предмет. Освен това е от изключителна важност да го хвърлиш през рамо, само че през лявото, защото през дясното ще влошиш положението. Най-подир трябва мислено да кажеш имената на майка си, баба си и прабаба си в този ред и да внимаваш да не видиш куцащ гълъб с десния крак. Ако все пак това се случи трябва да подскочиш 9 тъти на куц крак, само че с левия крак и да размахаш ръце.

# 14
  • Мнения: 1 234
И аз знам че се хвърлят във вода,но като ми се наложи да хвърлям нещо много често кофата за боклук в много по-близо,та нея използвам. Whistling

А какви предмети знете и какво нещастие носят.Аз например съм чула за кактоса че носят нещастие на брака.Също и онези лазещите,висящи растения newsm78
За лазещите в интерес на истината и аз съм чувала,но някак си не съм чак толкова суеверна и не ми пречат Wink

Общи условия

Активация на акаунт