Кой спечели в Топмодели

  • 519
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте всички.Някой гледа ли Топмодели по GTV и може ли да ми каже кое момиче спечели миналата неделя? 
Следях всеки епизод,но точно финала не можах,бяхме извън града,а ме гложди да разбера. Crazy
Благодаря на отговорилите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 229
Я, това предаване не го знам. Бг ли е?

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Еее тъкмо мислех да пускам тема за това риалити, защото аз съм му фенка!  Grinning
Спечели Наима - моята фаворитка!
Снощи започна нов сезон, от който съм гледала малко и ще го следя с нетърпение сега.
Между другото - да се похваля - в три от сезоните печелят все моите фаворитки, които си 'заплювам' още от самото начало. Това са Ейдриън, Йоана и сега Наима. Само в сезона, в който спечели Ева не можах да си изберя никоя.

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Знаех си, че Наима ще спечели! Беше си на-добрата, откъдето и да го погледнеш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 311
О-о,благодаря много.Как не се сетих по-рано да питам тук.

Я, това предаване не го знам. Бг ли е?

Да,бг е,в неделя го дават от 22.Мисля,че го повтарят в понеделник към 13 часа.
Страхотно е,много си падам по всичко свързано с мода,модели и т.н.

# 5
  • Мнения: 2 152
Кажете и по коя  - GTV- нали?

казали сте, ама кой да погледне Blush, с водеща и главно лиже Тайра Бенкс, това е нали?

# 6
  • Мнения: 6 902
О, не знаех, че са го прекръстили на Топмодели. То си е America's Next Top Model.
Ако не се лъжа Наима беше в четвърти сезон, така че би трябвало да е започнал пети. Та от петия момичетата не ми допаднаха особено. Май само победителката ми хареса, но няма да ви казвам коя е тя.

Общи условия

Активация на акаунт