Еспумизан - има ли недоволни?

  • 8 737
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Здравейте, момичета! Тъй като съм на вълна колики, искам да попитам има ли такива, които да са забелязали, че еспумизанът не само не действа, но и влошава нещата. Знам, че няма логика да е така, четох листовката, там пише, че няма нежелани реакции. Обаче на мен ми се струва, че малката реве още повече, когато го давам, така че от два дни просто го пропускам. Също така нашето педи ми каза да й давам 3-4 капки преди кърмене, а друг един лекар препоръча 15. Вие как го давате? Благодаря ви предварително за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 897
Ние сме недоволни не само от Еспумизан ,но и от всички капки срещу колики.Изпоробвахме доста, но след като нищо не помогна спряхме всичко.
Мисля, че в крайна сметка коликите си отшумяват сами с времето,а родителите остават доволни от последното използвано лекарство, като си мислят,че именно то е помогнало.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 12:09 от ulia

# 2
  • Мнения: 327
При нас само Еспумизанът помогна против коликите Hug.

# 3
  • Мнения: 1 217
Аз давах по 10-15 капки еспумизан,но после минах на Бейби Кучоло-не че и те нещо помагат ама.....

# 4
  • Мнения: 3 116
При нас Еспумизана не помогна  Thinking Инфакол свърши добра работа  Peace

# 5
  • Мнения: 397
При нас само Еспумизанът помогна против коликите Hug.
Peace И аз съм доволна!

# 6
  • Мнения: 231
Аз съм много доволна от Еспумизана. В началото ползвах Инфакол а след това минах на еспомиизан.

# 7
  • Мнения: 1 371
И аз давах еспумизан по 10 капки преди кърмене. Помагаха му.
 Peace

# 8
  • Мнения: 338
На моето детенце помагаха, така че съм доволна  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 050
От 3-4 капки няма никакъв ефект. Детето трябва да приеме необходимото количество Симетикон, което се съдържа в указаните на листовката 25 капки.
Аз давах Еспумизан по 25 капки на всяко хранене ( в началото до 5 пъти на ден ) в продължение на 5 месеца. Определено имаше ефект, защото като пробвах да ги спра в третия месец, детето много се мъчеше.
Но с тези 3-4 капки нищо не правиш всъщност.

# 10
  • Мнения: 2 677
Само той помогна и на Бранко.
Няма логика наистина да влошава нещата.  newsm78

# 11
  • Мнения: 79
Аз съм по дожолна от Еспумизан отколкото от Инфакол.

# 12
  • Мнения: 2 908
Не ни помогна,ама и Саб не помогна и Инфакола не помогна-при нас беше зверско положението.От 3-4 капки,муха го ухапала-давах по 10-15 капки.

# 13
  • Мнения: 63
Аз също ползвам еспумизан и съм доволна -давам го на всяко ядене като през деня давам по 15 капки а вечер по 20 капки, ако пропусна прием настава рави страхотна буря в стомахчето.От скоро почнах на яденето преди сън да давам капките на бейби кучоло - определено и те му помагат и спи спокойно поне 6 часа.

# 14
  • Мнения: 2 631
При нас Еспумизана не помогна  Thinking Инфакол свърши добра работа  Peace
и Babynos при нас Peace

Общи условия

Активация на акаунт