Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21

  • 13 447
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815


Добре дошли в 21-вата темичка на мамите в арабските страни!!

Чувствайте се като у дома и бъдете готови за новите серии на нашия живот на арабския полуостров.

А сега нали е време за обяд, ще ви посрещна по типично арабски начин с кебап и ориз с грах и ядки и стафиди.



Бериянито ще го оставим за следващия път  Wink

Лек ден на всички и не прекалявайте с яденето!!  Laughing Sunglasses

# 1
# 2
  • Мнения: 3 461
Любиту, с удоволствие бих се метнала на самолета, колко му е, някакви си 45 минути. Трябваше по-рано да се организираме, малките тръгват на училище в неделя, а утре летя за Рияд. Heart Eyes Напълно споделям чувствата ти, прелъстени и изоставени, това сме ние. Twisted Evil Същото очаквам да се случи и със сватето, като замине на почивка. Whistling Дали да не сватосаме и Атли с Дима, белким се заздравят отношенията. Thinking и поне от кумова срама майка й да пише. Twisted Evil Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 815
Ноичка, така си е  Peace
Виж това за Дима и Атли подлежи на обстоен преглед  Hug
Не знам обаче Мубарак, той ще разгледа рода ви до 9-то коляно и тогава мооооже да помисли.  Laughing
Знам, че е казал всичко давам, само Дима- НЕ!!!
Май ще е трудничко, но струва си да се опита  Mr. Green
Успех!!  Sunglasses
Аз вече се замислям да захвърлям работата и да поработя над едно бебе, че нещо нещата не ми харесват... май стана по сватовски само  Laughing Wink

Ани, за това от много гостоприемство д... ни са толкова големи  Mr. Green
И най-интересното е , че те канят до като предадеш фронта и си хапнеш или почерпиш, а от там нататък няма спиране  Wink

Лекичък ви ден, момичета!!

# 4
  • Мнения: 1 722
Лорекса много ми домъчня...сетих се за майка  Cry, имайте повече вяра  Praynig и наистина се консултирайте и с други специалисти. Дано да се закрепи татко ти и да пребори коварната болест! А Кари ти е такъв сладък бонбон  Heart Eyes душичка малка!

Ани, за това от много гостоприемство д... ни са толкова големи  Mr. Green

Aaa Любе ти си финна мадама, да му мислим ние по-закръгленките как ще се "борим" с арабското гостоприемство и калоричните вкусотийки.

# 5
  • Мнения: 3 461
Ааааа, Мубарак е наш човек вече. Heart Eyes Ако трябва ще му покажем родословно дърво датиращо до Адам и Ева от българска страна, от ирландска ще наредим рицар до рицар, особено около кръгла маса. Wink Joy Виж, с благоверната му по-трудно ще се оправим. Twisted Evil Simple Smile Приемам идеи, не че младите ще я питат, де. Mr. Green
Ето и ти се замисляш вече, до къде стигнахме само, да се сватосваме, за да измолим внимание, айде бе. Whistling
Очаквам лоша прогноза за времето, някакво торнадо се чака от Несебър, което се е засилило към Бахрейн. Joy

Любиту, ти се оправяй с другата госпожа, няма да ти е лесно  и тя много тежко го раздава нещо. ooooh! Не стига, че от мерак й честитихме предварително, ама ха. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 815
Хе-хе, Ноич, тя другата госпожа, там нЕма проблем, само момата не съм направила още  Laughing Laughing
Пък за предварителното честетене нЕмам думи, голям срам  Crazy , какво ще обяснявам не знам  Laughing Sunglasses
Трябва да се реванширам пак на 10-ти, ама май  Peace
Пък за лошата прогноза, то май и тук ще е така идните дни, очаквам го  Joy
Добре, че и двете не четът, че...
Ние си ги къдрим както ни е хубаво   Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 3 804
да се разпиша и аз в новата тема
лорекса момиченцата ти са много красиви,а дано баща ти се оправи Praynig
ЛюбИтУ  пусна обяда ,а аз да пусна десерта-портокалово нишасте



нали сме с бебе,всеки ден правя нещо сладко,марис следващият път като има крем карамел ще ти изпратя

# 8
  • Мнения: 1 184
Оле, какви са тези вкусотии... чудо!!! Любе, ти вместо да се замислиш за бедните ни килца и да спретнеш една салата кхадра, ти ни затрупа с калории  newsm78. Нямаш сърце  Twisted Evil  Joy.
Ноичка, ти чакай да ни излезне паспорта първо, че да не отидете вие първи във ваканция  Joy. А за новото сватосване да не забравите да ни поканите на тържествата  Laughing. Празнува ми се нещо...  Mr. Green

Лорекса,  Praynig се за баща ти. Дано успеят докторите да му подарят още някоя и друга годинка живот. Кари е голяма сладуранка  Hug.

# 9
  • Мнения: 1 599
Хайде и аз да се рапиша Simple Smile Тук някакви сватби май се заформят  Joy
Мале момичета вие предполагам, че не си седите по цял ден вкъщи. Обаче нашият тати 2 дена няма да го има, а аз нямам книжка и ще сме затворени тук! И направо от сега изкукуригвам както Ади е свикнал по 2 пъти на ден навън, не знам как ще оживеем и двамата!
А какво е Берияни? newsm78

# 10
  • Мнения: 815




Типично ястие от гълфа  Laughing
Ах, къде е Мимето сега да даде и някоя друга рецепта  Peace

# 11
  • Мнения: 3 461
Тук някакви сватби май се заформят  Joy

Не знам за сватби, но разводи ще хвърчат със сигурност, ако продължават някои хора да ни игнорират така. Mr. Green

Ако имаш шоф. книжка от България, може да пробваш да я смениш, в Бахрейн отнема точно 5 минути. За наемите, и тук са така, разбирам те. Дано по-бързо намерите това, което търсите. Нямате ли познати с кола, които да ти помагат отначало. Предполагам, че и такситата са нормални, а не като бахрейнските.

# 12
  • Мнения: 3 461

Ах, къде е Мимето сега


Сигурно си напича дупето сред природата и заличава и последните спомени от форума. Joy

# 13
  • Мнения: 1 184
Не знам за сватби, но разводи ще хвърчат със сигурност, ако продължават някои хора да ни игнорират така. Mr. Green
Аааа, как така бе свате?!?  newsm78 Гледай сега заради теб и диетата си ще разваля. От притеснение изядох цял сладолед  Cry. Как да ти се подмажа  Blush  Joy???

Марис, никакво отчайване. Мяташ се на първото такси и си в мола  Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 1 655
Олелеееееееееееееее!
Какви са тези вкусотий, добре че не съм бременна, но ми потекоха лигите по бриянито!
Макар че ми беше писнало на всеки втори полет се сервираше брияни!А да не говорим че е на мъжа ми люимото ястие!и съм го яла до омръзване!но  и кебап не бих отказала!
Любе огромно благодарство за сега нищо съществено освен разговор по телефона за инфо но може и да стане!
Марис за наемите в Катар нямам думи!ние в спенищ вила обзаведен с лондри и чистене всеки ден плащахме 1000 дол.а после за 2 спални необзаведен плащахме 600дол.в средно готин квартал.Не ми се струваше скъпо, но май в катар е по скъпичко!Как е храната?
Не си ли опитала вече арабски вкусотийки!
Хаиде лек от мен,че как ми се яде!

Общи условия

Активация на акаунт