Що е то, машина за хляб?

  • 482
  • 4
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Първо се извинявам за невежеството...Разтърсих се из другите теми, но не ми е ясно много. За какво служи тази машина- пече ли, меси ли... Я обяснете простичко ли се работи с нея.  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз имам машина за хляб.Машинката служи за следното-слагаш в нея всички продукти,настройваш избраната програма и след време/зависи от програмата колко точно/,чакаш готовия хляб.Тя си меси,втасва,премесва,пече-всичко това,а ти само я наблюдаваш.
Както съм писала и в закованата по-горе тема,това е една от най-успешните ми покупки.Имам и я шест месеца и хляб вкъщи въобще не се купува.
Влез в темата за машина за хляб и прочети,а ако нещо не ти е ясно-питай там,ще ти отговорим Peace.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 410
Виж първото заглавие от страницата с темите тук и ще разбереш  Laughing

# 3
  • Мнения: 11 747
Всичко прави - меси,втасва и пече!Лесно се работи с нея.Ако обясня по-подробно ще трябва да изпиша много,а и да повторя това,което е написано по другите теми!Виж в тема - "Важно - машина за хляб",не само във втората част,а и в първата!Там са обсъждани марки,модели,има снимки на самите машини,както и на изделията излезли от тях! PeaceИма рецепти и коментари колкото искаш!

# 4
  • Мнения: 7 474
Ето ти темата за машината за хляб, там можеш да зададеш всички въпроси и да видиш рецептите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180331.0

Общи условия

Активация на акаунт