Дразните ли се?

  • 3 000
  • 98
  •   1
Отговори
Дразните ли се когато други хора гушкат бебетата ви? Аз адски се дразня. При това се дразня когато роднините ми гушкат бебето. Ето например свекърва ми гушка детето и го държи полуседнало #Cussing out ,а то все пак е на 2 месеца. И не може нищо да и се каже защото тя всичко знае #Cussing out. Писна ми #2gunfire #2gunfire не искам никой да ми гушка бебето. Онзи ден разбрах че го държала и право  #2gunfire . Чудя се само при мен ли е така? Само аз ли се дразня? Дали само моята свекърва е толкова зле?

# 1
  • Мнения: 46 492
Да го гушкат- не се дразня, но преди да го вземат си казвам условията.

# 2
  • Мнения: 397
Да ги целуват се дразня и то мноооооооооого! #Cussing out

# 3
  • Мнения: 4 784
Не обичам да го гушкат и още от първия ден съм им казала на всички да знаят, че не искам да го гушкат за щяло и нещяло, освен ако има нужда да го успокоят. И той свикна, въобще не обича да га натискат и притискат, а да стои с лице срещу човек и да му правиш театър и да го забавляваш. Дразнещо си е да ти притискат детето, а пък ако ще и свекърва ти да е това.

# 4
  • Мнения: 2 152
дразня се, не точно от гушкане, а от мляскане и целуване Close

# 5
  • Мнения: 219
И аз се дразнех,в частност най-вече от бившата ми вече свекърва.Но то може би беше и защото изобщо не я понасях.
А и както ми разказваше,че сина и искал само и постоянно на ръце....еми той не се е родил научен така-някой го е научил..

# 6
  • Мнения: 576
дразня се, не точно от гушкане, а от мляскане и целуване Close
И аз така! smile3506

# 7
  • Мнения: 1 217
И още как.На майка и казвам как да го вземе и как да го държи,но на свекито.....
Даже един път отидохме в свекито на гости и и казах да не го взима защото той не плаче , а тя ми каза "ти ли ще ми кажеш дали да го взимам или не"-сигурно ми го е казала на майтап ама smile3514 smile3515 newsm61
Или го държи изправен за да заспи.И аз и казвам а тя ми се цупи.

# 8
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ще ти отговоря честно - задала си си въпроса откровено и така ти отговарям, предполагам такива отговори искаш.

Няма нищо лошо в това, че свекърва ти гушка детето. Повярвай ми - по-гадно ще ти е, ако не го прави - питай мене да ти кажа. После, тя не държи дете за пръв път. Ако е щяло да стане нещо, да е станало с мъжа ти докато е бил бебе. Не се бой, жената просто му се радва по най-елементарния и искрен начин. Радвай се и не се дразни. По-скоро те дразнят други неща у нея, а не точно факта, че гушка детето.

Твоята майка не го ли гушка - помисли си добре!

А за целувките съм съгласна - твърдо НЕ!

# 9
  • Мнения: 5 362
Да го гушкат- не се дразня, но преди да го вземат си казвам условията.
И аз така.

# 10
  • Мнения: 2 631
По-скоро ми е неприятно!

Макар, че трудно си спомням случай, някой чужд, да е гушкал децата ми - от една страна, те не искат и плачат, от друга - държа на дистанцията и мисля, че се усеща, дори и без да кажа нещо.

За целуване въобще и дума не може, да става! Naughty

# 11
Майка ми го гушка, но не го държи да си стъпва на крачетата и не го държи седнало. Но не-на нея не може човек нищо да и каже само се сърди и философства.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами дразни си се Simple SmileЧуждите хора не ти взимат детето не сила за да го гушкат.Имаш уста-говори, ползвай я пред тях и пред свекърва ти.Ти си майката и ти решаваш какво да се прави на детето ти.Кой както си го направи.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 108
Уф и аз това се чудя- то още нероден Петко де, ама не искам да ми мляскат детето- освен таткото естествено. Но как да кажа примерно на майка ми и свекърва ми и най-близките роднини  newsm78 . Айде на външни хора нямам никакви угризения.  Naughty
Но роднините.... веднага ще ме обявят за дребнава, претенциозна и т.н. Иди им обяснявай за имунна система и т.н.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
За гушкането не се дразня,но ако започнат и да я целуват ми става неприятно и често си го показвам.

Общи условия

Активация на акаунт