Какво ви купиха за раждането?

  • 6 411
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте мили мами,

Какво Ви подариха  съпрузите за раждането? Аз си бях харесала кожено палтенце, но времето е доста топло, а ми се иска сега да си покажа подаръка сега. Моля споделете, че нямам  друга идея  Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 2 876
Подаръкът ми беше същия, както и по други поводи-  НИЩО Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
За първи път чувам, че се подарява нещо за раждането - като родих мислих само за бебето, въобще не ми беше до разни подаръци за мен.

# 3
  • Мнения: 3 457
нищо ,но от сърце  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 529
Мисля, че нова кола е един чудесен и практичен подарък за такъв повод. Бижута също е идея   newsm78 Joy

# 5
  • Мнения: 950
И на мен нищо. И аз като останалите не съм чувала, че се подарява нещо, мъжът ми също - иначе щеше да ми купи нещо.

# 6
  • Мнения: 3 089
комплект бяла перлена огърлица, гривна и обеци. някой ден те ще отидат при дъщеря ми. убедена съм, че сега за второто /живот и здраве/ ще имам същия  комплект, но от черни перли. те ще отидат след време при номер 2 Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 428
За първи път чувам, че се подарява нещо за раждането - като родих мислих само за бебето, въобще не ми беше до разни подаръци за мен.

Абсолютно  Peace Нито съм чувала, нито си мислех, че ми трябва някакъв подарък. Толкова харчове има покрай бебето и раждането, че  ooooh! Пък и аз след 1год още не съм си върнала формата, камо ли веднага след раждането да мисля за нещо такова. Не виждам смисъл.
Виж очаквах нещо повече от родата по отношение на подаръци за бебето  Tired Но общо взето, освен количката от бабата, всичко друго си го купихме ние. А толкова ми обясняваха да не купувам, защото щели да ми подарят купища неща и ще се чудя какво да ги правя  Tired

# 8
  • Мнения: 5 228
Мъжът ми ми подари люлеещ се стол. Въпросът не е в това дали се подарява нещо или не. Всеки си решава за себе си.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Подари ми плочка за верижка: маковете на Кензо! Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 298
Златно кулие,но той не знаеше че се подарява нещо.Затова пък аз си го купих и той ми го даде на изписването  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Джип  bowuu Heart Eyes Party

# 12
  • Мнения: 3 457
ей,дай го твоя насам  Mr. Green

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
джипа или мъжО  Laughing
 Naughty Naughty Naughty

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Той нищо,но аз,ежедневно си правя подаръци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт