Кърмене и менструация

  • 1 457
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Момичета, искам да Ви попитам имате ли менструация докато кърмите? Моят бебчо е на почти 4 месеца, кърмим се и нямам цикъл, но на рутинен преглед при ендокринолог, той ми каза , че до 40-ят ден би трябвало да ми дойде. Аз се учудих за6тото знам 4е докато кърмя няма менструация. При вас как е?

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и защо пък този лекар е решил, че трябва да ти дойде? аман от `специалисти`. аз кърмих редовно до 7 месец. дойде ми на 4 или 5ти. разликата е, че в първия ден намалява кърмата, после се нормализира. може още дълго да нямаш цикъл...

# 2
  • Мнения: 306
аз още нямам цикъл...

не ми липсва Laughing

голям специалист ще да е бил въпросният ендокринолог hahaha

# 3
  • Мнения: 2 908
Аз се цедих до 4-ти месец и нямах цикъл.Дойде ми едва преди 4 дена,а съм спряла да цедя от 3 седмици.Аман от специалисти Stop

# 4
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз продължавам да кърмя,а ми дойде вчера за пръв път Cry все се надявах да ме пропусне още малко  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 12 201
    Явно този специалист лекува само жени които не кърмят.
    На мен също още не ми е дошъл цикъла и хич не ми липсва  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 368
Моят цикъл дойде веднага след лохиите.Вече кърмя 7 месеца,а цикълът си ми е редовен(дано да е така).

# 7
  • Мнения: 447
Махни ендокринолога и отиди на гинеколог, ако нещо те притеснява. Всичко е индивидуално, няма определение кога трябва да е. Аз кърмих до третия месец, менструация имах чак в петия. newsm78

# 8
  • Мнения: 5 401
Първия ми цикъл дойде когато малчо беше на 4 месеца и лека-полека се регулира по-нататък. Има време, ще ти дойде.. после пък ще ти липсват дните без М..   bouquet

# 9
  • Мнения: 214
Ами аз до колкото знам при всеки това е индивидуално...ето например аз след като минаха 40 дена след раждането ми дойде и цикула а след това близо два месеца го нямаше и след това пак ми дойде така че при всеки е съвсем индивидуално

# 10
  • Мнения: 133
кърмих първата щерка до годинка и нямах цикъл въобще, сега сме на почти 7 месеца и пак нямам още. Урааа!!!! moresmile

# 11
  • Мнения: 8
Ами аз до колкото знам при всеки това е индивидуално...ето например аз след като минаха 40 дена след раждането ми дойде и цикула а след това близо два месеца го нямаше и след това пак ми дойде така че при всеки е съвсем индивидуално
Wink    Точно същото се получи и при мен......наистина е индивидуално

# 12
  • Мнения: 541
И аз да отбележа че до  навършване на 10 месеца на Борис също имах липса на такова нещо, сега даже понякога и прескача.

# 13
  • Мнения: 2 019
кърмих 6 месеца,а ми дойде на третия

# 14
Синът ми е на седем месеца и продължавам да го кърмя. Цикълът ми дойде почти веднага, когато спряха лохиите. И оттогава е като часовник - всеки месец на 28 ден. А да отбележа преди да родя цикълът ми съвсем не беше толкова точен. Така че наистина всичко е строго индивидуално. Когато ходих на контролен преглед при гинеколога си след раждането и го попитах за цикъла, той каза че може да дойде довечера, може и когато спра да кърмя. И се оказа пророк, вечерта след прегледа "цъфнах".

Общи условия

Активация на акаунт