Наистина добър ревматолог?

  • 8 699
  • 5
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Моля препоръчайте ми добър ревматолог-специалист - за майка ми. Има проблеми със ставите, болят я ръцете, че и краката напоследък. Понякога дори не може да спи нощем. Ходи на нагревки, на  санаториуми, но не й помогнаха осебено. Sad

Ако някой е доволен от ревматолог, да каже къде да го потърсим.

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Проф. Шейтанов. Води се като един от най-добрите у нас в тази област. Записванията са на тел. 858-50-86. Но не работи със ЗК. Прегледът преди месец-два беше 40 лв. Задължително се носи рентгенова снимка на местата, където са оплакванията. Отделно, ако той реши може да ви насочи към скенеров апарат за остеопороза. Има само три такива в България и единият е там. Прегледът на него беше 60 лв. Но всяка стотинка си заслужава. Водих там майка ми на преглед и говоря от личен опит.

# 2
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Благодаря много lulumba,
Майка ми първо ще трябва да си направи снимка.

Кажи само в коя болница или клиника преглежда.

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Сега е някакъв медицински център, на който не запомних името. Намира се на мястото на старата ревматологична клиника на Урвич. Много е лесно за намиране като място, но за точния адрес най-добре питайте като правите записване по телефона.

# 4
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Благодаря ти  bouquet

# 5
  • Мнения: 977
Понеже искам да задам същият въпрос по-добре да побутна темата напред ако има кой да се включи с други предложения.

Става въпрос за майка ми.
Гледала по ТВ предаване, в което Д-р Андрей Андреев от Рокуда болница е говорил за остеопорозата.
Търся повече инфо за добър ревматолог.
Какво знаете за споменатият доктор и той вече само в Токуда ли е или и в Горна баня /както четах в предишни мнения/?

Благодаря за инфото

Общи условия

Активация на акаунт