Белла Виста - Синеморец

  • 3 098
  • 8
  •   1
Отговори
Моля, ако някой е бил там или е чувал нещо да сподели мнение. Предварително ви благодаря! Grinning

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Била съм два пъти. Хареса ми. Но е много скъпо особено през активния сезон. Месните хора не се изказват много ласкаво за плажа - точно там се изливала канализацията. Иначе по мои собствени набюдения хотела си заслужава. Но не се надявай на активен нощен живот. Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 442
Хотела е хубав, нов ( бяхме през 2005г.), стаите са много приятни, с големи тераси, храната е разнообразна. Но имай предвид, че плажа е лош, и хотела е ( беше) на средата на нищото - кал и мръсотия на 3 крачки от входа.  Аз лично имам много хубави спомени оттам, но зависи какви са ти очакванията.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Преди седмица се върнахме от там.Хотелът се разпада вече, иначе - нов....
Но има тенис кортове и разни др. забавления...абе за едното спане - става.На самата ивица на плажа е....Не е лошо.

# 4
Много ви благодаря, ще се почудя още малко и май ще си резервирам от 30.06 до 07.07

# 5
kaleia, много ли е западнал хотела, мислим тази година да водим малкия с нас за първи път на море и ми се ще да е по цивилизовано.Дали има бебешки креватчета и бебешки столчета?

# 6
A niakoi ima li telefonite za rezervacia? newsm78

# 7
  • Мнения: 172
Миналагата година ходихме за седмица, беше приятно. Кухнята е много добра и стаите са хубави. Имаше верно некакви пукнатини и като вали капе, ама малко само Laughing. Ние лично си изкарахме готино, нищо че и валя почти всеки следобед. Плажа и Куцата медуза също са много добри и от тях нямахме оплаквания. Е тая пилешка глава ли е какво е там дето стърчи е странна, ама да има шарено.

# 8
Аз познавам хотела много добре - дето се казва от сомото му построяване. После работех в него - т.е. познавам нещата "от кухнята". От тази гледна точка бих казала, че това е последното място, където ще заведа детето си. Вярно има детски клуб, но какво от това. Свободното външно пространство е много малко. В двора на хотела са разхвърляни шезлонги навсякъде - като военно-полева болница е. Плажът е претъпкан. Навсичкото от горе това е едно от най-опасните места за къпане. Бутамята е известен е едно специфично подводно течение, което открай време създава проблеми на спасителите и туристите. Наоколо е абсолютна дивотия. Има всякакви гадини, диви прасета и змии в изобилие.... Да не продължавам. Моят съвет е да си потърсиш друго място за почивка! 

Общи условия

Активация на акаунт