Виктория Палас или РИУ Хелена Парк

  • 1 105
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Има ли някой който да сподели лични впечатления от въпросните хотели? Искам да отидем някъде с малкия на море и в края на юни цените са що годе приемливи. За Виктория обаче цената е с 300 евро по-ниска, но пък отзивите в нета от чужденци са ужасни за хотела и обслужването Confused.Освен това от агенцията ми дават цена за закуска и вечеря, а пък като звъннах в х-ла ми казаха, че от началото на сезона ще са само на закуска newsm78 За РИУ Парк отзивите бяха положителни, но ако някой е ходил ще съм му много благодарна да сподели впечатления. Най-важното е къде е по-добре за детенце?

http://community.webshots.com/user/mi6iss

# 1
  • Мнения: 6 390
аз не разбрах къде се намират тези хотели newsm78

# 2
  • Мнения: 1 937
Ели, и двата са в Слънчев бряг.
Но освен, че съм ги виждала, нямам повече впечатления.

# 3
  • Мнения: 1 417
аз не разбрах къде се намират тези хотели newsm78
Оф, че съм завеяна - на Слънчев бряг, ама понеже общо взето са известни ...

# 4
  • София
  • Мнения: 227
Щом си с дете Хелената е по-добре. Преди 2 лета юни бях там с детето и си починахме истински. Хотела е от 2 отделни части /едната 4 другата 5 звезди/, които се намират в много голяма заградена площ, има предостатъчно място за разходка, тичане и игра. Цялото това пространство е добре озеленено и поддържано. На входовете има охрана и няма много външни посетители, а и децата няма къде да избягат. В парка има изкуствена рекичка над която има 2 моста- единият подобие на Орлов мост, с орли а другият не си спомням, интересно е като замисъл. Има отделена на спокойно място детска площадка с пързалки, катерушки и малък бебешки басейн, до тях детски кът, които е закрит. На басейна беше много спокойно, пред хотела точно е плажа и оттам започва крайбрежната алея, която в продължение на километри е с магазини и е приятно вечер за разходка.Във Виктория палас ходех на процедури в СПА -то, не съм спала, но впечатленията ми са, че на басейна беше много претъпкано. Хотела е много интересен и пищен, като интериор, но за малко дете не е удачно, тъй като няма къде да си играе освен около басейна да прескача шезлонги.И в двата хотела бяха предимно възрастни чужденци, което е  за предпочитане пред младите, които само пият и създават суматоха. 

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз също мисля,че Хелена е по-удачна за почивка заради зеленината и голямото пространство. виктория палас- като един апотеоз на кича на г-н  Арабаджиев не предразполага към спокойствие с малко дете- шумно, гъч...останалите неща бети ти  ги е предала много точно.
ще кача малко снимки, за да добиеш представа, ако не си ходила.
сЪЖАЛЯВАМ МНОГО, ЧЕ НЯМА ДА МОГА ДА ПУСНА ХУБАВИ СННИМКИ, СЛЕД ПОРЕДНИЯ краш на харда вече почти нищо не остана  от снимките ми.Но ето все пак малко. Първите 8 са от Виктория Палас.
http://entertainment.webshots.com/album/558701531gSJvBv?track_pa … Actions/FullAlbum

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 18:24 от monda

# 6
  • Мнения: 2 575
mi6i - мисля,че ти бях споделяла лошите си спомени от Виктория Палас - въобще не ходи там, дори не си и помисляй  Naughty
Гадно обслужване, плачевен бюфет на закуска и още по-плачевен на вечеря. В стаите - счупена дъска на тоалетната ( в апартамент), тоалетната хартия от най-простата кафява, абе изобщо несравнимо със стандарта на RIU, ама нали Виткория си е българска собственост - няма какво повече да се добави за нея......... Sick Sick Sick

# 7
  • Мнения: 1 417
mi6i - мисля,че ти бях споделяла лошите си спомени от Виктория Палас - въобще не ходи там, дори не си и помисляй  Naughty
Май не си, ама аз и без това щях да те питам на лс. Ясно няма смисъл да си разваляме почивката, аз малко се бях позачудила заради цената Confused

# 8
  • Мнения: 696
Ако искаш погледни отзивите за тези хотели на този сайт http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Victoria+Palac … _hb-hid_2899.html и http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_RIU+Helena+Par … hb-hid_71256.html. Има и много снимки. Да ти кажа честно от миналото лято попаднах на него и ми се струват доста вярни коментариите. Поне там където съм ходила е било същото което съм прочела в сайта.

Общи условия

Активация на акаунт