Какво ви подариха жените, след като забременяха от вас?

  • 2 693
  • 37
  •   1
Отговори
Скъпи колеги, я се похвалете какво ви подариха жените ви, след появата на заветните и така лелеяни от тях две чертички?  Wink Laughing
Гледам, хвалят се една на друга в Дом и семейство какво вие сте им подарили след раждането на децата ви. А те - отблагодариха ли ви се подобаващо затова, че не се е наложило да търсят помощ  от съседа?  Mr. Green
Или... подаръците са били за друг?  newsm78
 Joy

# 1
Най-прекрасното дете на света!
Мисля, че всички други подаръци силно бледнеят пред този.

# 2
  • Мнения: 87
...подари ...нищо , аз съм омерзен и се чувствувам използван - употребен бях така да се каже..., а й направих едни от най-красивите деца на света! Все още ми поднася скандалчета , ама аз съм достатъчно тъп , за да не оценявам жеста подобаващо...

# 3
  • Мнения: 447
...подари ...нищо , аз съм омерзен и се чувствувам използван - употребен бях така да се каже..., а й направих едни от най-красивите деца на света! Все още ми поднася скандалчета , ама аз съм достатъчно тъп , за да не оценявам жеста подобаващо...
Успокой се не си единствен.
И след първия и след втория тест си имаше хубави скандали за осмисляне на случилото се...... И стягане на багажа.
Е това ако не е подарък, кое  newsm78 тогава

# 4
  • Мнения: 87
...аз съм спокоен бе мила Simple Smile само дето си навързвам 2 и 2...и стигнах до извода , че поуста ти отговаря на запитването на доста жени  "защо мъжете не искат 3-то , 4-то или повече деца... ?"   Laughing

# 5
Най-прекрасното дете на света!
Мисля, че всички други подаръци силно бледнеят пред този.


Мммм... Това не е ли ли общ подарък, за двамата? Защо тогава вие искате още? Я какви деца - слънчица сме ви направили, пък вие - алчни, злато искате, коли...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 447
...аз съм спокоен бе мила Simple Smile само дето си навързвам 2 и 2...и стигнах до извода , че поуста ти отговаря на запитването на доста жени  "защо мъжете не искат 3-то , 4-то или повече деца... ?"   Laughing
не е съвсем така.
Моят мъж иска цял футболен отбор, ама аз кво да правя като при тая бройка не трябва изобщо да си разопаковам куфара..........
Към отбора върви и трабантче........ Thinking само да си кажа

# 7
  • Мнения: 183
[
Мммм... Това не е ли ли общ подарък, за двамата? Защо тогава вие искате още? Я какви деца - слънчица сме ви направили, пък вие - алчни, злато искате, коли...  Mr. Green
[/quote]    ми като сте си вземали такива жени ще си ги задоволявате Winkто късмет бе братче,е виж има и скромни и красиви и умни и...въобще циганката се тръшна че сами се хвалим...ама има и такива Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз да се похваля, че подарих на моя сладур едни тапи за ушите, да не чува реването на бебето. Е, но само от време на време да ги използва естествено. А за колата, той сам използва бебето като повод да я смени с по-голяма, да ни било широчко демек.

# 9
  • Мнения: 467
Бебе, естествено:-)) Достатъчно го глезотя моя през останалото време.

# 10
  • Мнения: 830
Къв подарък ви гони вас бе хора?!  #CrazyДа не би заслугата да е само ваша(на мъжете) яйцеклетката си е от нас LaughingПък малък подарък ли ви е бебето дато сме ви го родили Hug

# 11
  • Мнения: 4 451
Я да се намеся във вашата мъжка темичка Mr. Green. Когато видях заветните две чертички, му подарих най-красивата и щастлива усмивка на света, трепета в сърцето ми, песента на душата ми, блесналият ми поглед, в който се четеше цялата ми любов към него... И все такива нематериални неща, но безценни подаръци. Той е щастлив, когато и аз съм щастлива. Подарих му щастие.

# 12
Я да се намеся във вашата мъжка темичка Mr. Green. Когато видях заветните две чертички, му подарих най-красивата и щастлива усмивка на света, трепета в сърцето ми, песента на душата ми, блесналият ми поглед, в който се четеше цялата ми любов към него... И все такива нематериални неща, но безценни подаръци. Той е щастлив, когато и аз съм щастлива. Подарих му щастие.

Ихааа, красота! Чак се разчувствах!   bouquet

Ама що така, като ви го върне мъжото същото след раждането - блесналия поглед, трепета в сърцето, щастливата усмивка, песента на душата и т.н., вие се цупите и чакате материални подаръци, желателно в злато и перли?

# 13
  • Мнения: 4 451
Мъглата, не съм очаквал никакви подаръци от мъжа ми като родих децата, всичко си беше негова инициатива. Когато родих първата си дъщеричка, получих прекрасен букет и златни обици. Той го направи сам, от мерак да ме види щастлива, по-скоро направи удоволствие на себе си. Вторият път получих само букет красиви цветя и най-щастливата усмивка на света, придружена с думите "Обичам те". Трябва да ти кажа, че бях безкрайно щастлива и въобще не ми е хрумвало да се цупя, че този път нямаше злато и перли. Naughty Но имаме здраво и красиво бебче, което е най-скъпият подарък и за двам ни.

# 14
  • France
  • Мнения: 726
Егати нахалството!
Вие, мъжете, идея си нямате какво е да носиш бебе в утробата си! Ако можехте да разберете щяхте да ни засипете с внимание, ласки и ПОДАРЪЦИ.
След като родих, мъжът ми подари красива кутия за бижута, ръчна изработка, със сертификат, но ... празна. Първоначалната ми реакция беше: " а защо е празна?"!!!

Общи условия

Активация на акаунт